prvazena
29.04.13,12:21
Ahojte,

chcem sa opytat, ci mi viete poradit ked hladat sikovneho montaznika na kuchynu. Mame objednanu kuchynsku linku z Decodomu, avsak cena montaze je cca 20 % z ceny, co mi pride byt sialene vela. Chcela by som nejakeho zodpovedneho cloveka na ktoreho sa mozem spolahnut, bude lacnejsi a hlavne aby sme to nemuseli skladat my niekolko dni, kedze v tejto oblasti nemame prax.
Ak viete konkretne nejaku osobu, idealne BA, BA kraj, zapadne Slovensko, budem velmi vdacna.

Dakujem za vsetky odpovede.

Pekny den
ivka70
29.04.13,10:34
arizona
29.04.13,18:58
Popytaj sa zamestnancov Decodomu,alebo ineho nabytkarskeho obchodu,kde predavaju kuchyne. Obcas si privyrabaju,alebo vedia niekoho dohodit
lapejko
29.04.13,19:16
200,00€ je šialene veľa za 2000,00 eurovú linku s dopravou náradia a rizikom poškodenia prac. dosky alebo dvierok?
Rozalka
29.04.13,19:57
20% z 2000 eúr = 400 eúr
command
30.04.13,02:41
Oni vedia preco maju take sialene ceny za montaze par som ich zlozil a clovek musi v tych ich planoch len hlavou tocit(hlavne pri kuchyniach) tie plany robil clovek co nikdy nezlozil ani jednu zostavu.
hena22
30.04.13,04:03
Ja to náhodou robím rada. Je to ako lego :)
Ja študujem a muž montuje. Ale neživíme sa s tým :D
srska
30.04.13,04:38
Ja to náhodou robím rada. Je to ako lego :)
Ja študujem a muž montuje. Ale neživíme sa s tým :Dja tiež - pri montáži vyčerpám všetky neslušné slová od výmyslu sveta. lego? skôr ako formo - to bola nevydarená kópia lega z bývalej ndr :D (nič nepasovalo) našiel som na nete (http://toys.tym.cz/images/photoalbum/formo1.jpg)
buchač
30.04.13,06:11
200,00€ je šialene veľa za 2000,00 eurovú linku s dopravou náradia a rizikom poškodenia prac. dosky alebo dvierok?
To riziko sa následne odvíja aj do záruky , teda v prípade poškodenia pri skladaní všetko ide na vrub predajcu..

Rozalka 10 Hours Ago #41323
20% z 2000 eúr = 400 eúr
Ani 400 € nie je veľa ...záleží ale aj od samotnej zostavy a jej zložitosti ....a podobne ...

Bolo spomenuté aj to lego ...
Pripájam sa k názoru , že tvorcovia ( poniektorí ) tých nákresov ako keby chýbali na hodinách technického kreslenia a vyšších stupňov ...
Tiež som poskladal pár skríň , ešte dobre , že mám božskú trpezlivosť ...ale modlil som sa statočne ...
Rozalka
30.04.13,06:33
Súhlasím, že nie je veľa, sama by som si to dala poskladať. Ja som upozornila na matematickú chybu.
kukučka
30.04.13,06:40
Jeden deň roboty pre stolára.
Rozalka
30.04.13,07:02
...
Ani 400 € nie je veľa ...záleží ale aj od samotnej zostavy a jej zložitosti ....a podobne ...

...
Nepovedala som, že to je veľa - upozornila som len na matematickú chybu.
buchač
30.04.13,09:43
Nepovedala som, že to je veľa - upozornila som len na matematickú chybu.
Ja viem , šak jasné ...

Smeroval som viac - menej k tej skutočnosti , že pri tej čiastke ( povedzme ) cca 2.000 € a prípadne aj vyššej nie je veľmi vhodné rozdumovať nad tou montážou ...
Predsa len , chlapci - montážnici vedia , čo a ako , nakoľko už majú ten grif v rukách a nie jednu skladačku dali dokopy ...

Príkladne ...my sme kupovali obývačku na chalupu , šrac sa opýtal , či si poskladáme sami , alebo príde on plus jeden ...
Nuž cena bola akože normálna ( fakt si nespomínam ) ... nevraviac o tom , že museli absolvovať cca 100 km hore - dole ...
Ale ešte aj oni trochu maturovali z tých nákresov...drbali sa s tým pár hodín ...
Zmákol by som so zaťom v pohode ( bez problémov ) , ale takto to bolo lepšie ...
lujza.j
06.05.13,06:49
že "chlapi - montážnici vedia"...pche... :-P..:-)))