Obeliana
12.05.13,12:48
Dobrý deň chcem si kúpiť a pestovať biele ruže. No chcela by som niečo také ako na tejto nemeckej stránke http ://www.poetschke.de/Grabbepflanzung-Rose-Roger-Whittaker-R--3821d1a217642.html
Oni na SK neposielajú. Viete mi poradiť, či sa niečo také na Sk dá zohnať a objednať???? A ak áno kde??
arizona
12.05.13,11:22
Oni vo svojich obch.podmienkach pisu, ze posielaju aj do inych EU krajin,nielen v DE ,akurat postovne je drahsie / 9,90-12,90/. Slovensko tam nemaju spomenute,mozno doteraz nemali zaujemcu,ale urcite vedia poslat aj sem.
Maju na seba uvedene kontakty,takze sa informuj priamo, daju ti lepiu odpoved...
Obeliana
12.05.13,11:48
veď toto je dosť nevýhodné, že viac stojí poštovné ako ruže ........ preto sa chcem opýtať či niečo podobné nie je aj na Sk .......... ale keď vidím akú krásu tam majú od výmyslu svete my o takom môžme snívať. Ale aspoň také pekné biele ruže teda podobné u nás niekde musia byť či nie??????
arizona
12.05.13,12:06
Vyhodne, ci nevyhodne? Ako sama uznas za vhodne. U nas das za kuriera cca 5-8 Eur, takto zaplatis mozno o 5-7 naviac. Ak je to kvet,ktory sa inde neda zohnat a tuzis po nom, tak to nie je az tak vela.
Ak si objednas viac kvetov,tak sa ta suma rozdeli.

Ja som dlho zohanala jeden krik do zahrady.Nie je momentalne "v mode",tak ho ani zahradkari nepestovali. Napokon som ho zohnala,za postovne zo Slovenska som platila 10€ . Tiez som zostala v soku,ale kupila som ho.
Dodnes mam z neho obrovsku radost a nelutujem tie peniaze, krik ma v zahrade cestne miesto.
osky
10.07.13,04:19
dala som podotazku vcera-sorty ruzi ale neda sa odpovedat...nikto neporadi tie ruze?ake mate Doma?
arizona
10.07.13,04:29
dala som podotazku vcera-sorty ruzi ale neda sa odpovedat...nikto neporadi tie ruze?ake mate Doma?
mimotemy osky, tu si mimo temy, so svojou otazkou,ak mas svoju temu zalozenu,pokracuj v nej,neboj sa,odpovedat sa da aj v nej...ak teda niekto odpovedat bude chciet.
BXLmiami
10.07.13,05:29
Viacero z tých ruží má v ponuke Starkl.