96jozo96
16.05.13,13:31
Ahojte. Mám vážny problem a taktiež sa potrebujem poradiť. Dúfam že sa tu nájde niekto čo sa toho podujme.
Asi 2 mesiace dozadu som si objavil na ľavom temene hlavu, miesto kde mi z ničoho nič, prestali rásť vlasy. Zašiel som ku kožnej a ta mi povedala, mám počkať pár dni či náhodou sa neobnovia. no nič, stále rovnako. Bolo to asi 1cm v priemere. Tak ma odporučili ku chirurgovi aby mi to vyrezal kedže si myslela, že to bude znamienko, lebo malo to hnedasté sfarbenie.
Ja som šiel, vyrazil mi to. Poslali to na histologiu a odtiaľ došli výslekdy že som tam mal nie len znamienko ale aj EPIDERMALNU CISTU.
A tu sa začal obrovsky problem. Na tom mieste, kde som mal znamienko a vyrezali mi to mi vlasy začali rasť no na tom miete kde bola tá cista, vôbec nerastú ostala tam fest veľká jazva a vyzera to hrozne, čo mi odporučite poradite? Dá sa to ešte nejako zachrániť? Nejakými prípravkami ? či už pomože len transplantacia vlasov ?

ďakujem za rady a za Váš čas !
Zita5
16.05.13,11:33
Neboj sa .Mne vo vlasatej časti hlavy vyberali v mesiaci júl, kedy bolo 37 stupňov.
Teraz nie je ešte leto .
96jozo96
16.05.13,11:36
Asi máš pravdu. Toho sa až tak neobávam. Skôr toho, či mi po zákroku na tom mieste konečne začnu rásť vlasy, pretože už asi 3 týždne nerastu vobec.
arizona
16.05.13,13:28
nezadavaj jednu otazku do viacerych rubrik,robis tu chaos
korela
16.05.13,14:17
Von si môžeš vziať šiltovku, ak by svietilo veľké priame slnko. Ráno a podvečer asi nie. A doma to zvládneš.
Podľa mňa, ak ti vyberú znamienko tak logicky s kožou, zbytok kože sa zrastie, cibuľky zostanú a vlasy by ti mali normálne rásť. Na znamienkach hlavne v mladom veku vlasy ani chĺpky nerastú. Začnú strašiť hlavne na tvári vo vyššom, resp. vysokom veku.
Ak prídu horúčavy, tak kým nepôjdeš na kontrolu, tak ranku po zákroku netráp žiadnou pokrývkou doma, nechasa to pekne rýchlo zarastie.
lujza.j
04.06.13,12:37
Este kolko tem zalozis....????