milada11
17.05.13,10:25
dobrý deň chcela by som sa spýtať čo by ste mi poradili..mám problémy a platničkou L5/S1 som objednaná na ozonoterapiu ale dostala som bolesti..mám ju podstúpiť alebo čo by som mala robiť poradte niekto prosím ..bolesti sú velké tabletky nepomáhajú
margot157
17.05.13,09:41
No veď práve ozónová terapia Vám má pomôcť proti tej bolesti, ja som bola v Žiari nad Hronom, po aplikácií som síce nevyskočila na rovné nohy, že bolesť bola hneď preč, ale v priebehu dvoch týždňov značne ustúpila, až do mesiaca som mala po bolestiach a boli teda poriadne, neverila som, že noha dokáže tak bolieť. Ale v niektorých prípadoch vraj ozón zaúčinkuje hned, doslova okamžite po aplikácií, ale netreba prepadať beznádeji, či panike, ak tomu tak nebude, je to veľmi individuálne.M
milada11
17.05.13,10:17
ďakujem Vám pekne ..no to je ozaj nesmierna bolesť až taká že človek nevie ani fungovať..:( takže mi ju odporúčate aj v bolesti absolvovať..lebo jedna pani lekárka mi dnes povedala že v akutnom stave by sa nemal dávať ozon vraj to viacej rozdráždi..:( ale ako som čítala o ozone vraj pôsobí protizápalovo a sťahuje opuch ..
margot157
17.05.13,11:04
No vôbec sa mi toto vylepšenie porady nepáči, možno neskôr prídem tomu na chuť a teraz k otázke : ja nie som lekár, ale pacient, ale mne nikto nehovoril, že v bolesti nie, práveže tam ľudia idú kvôli neznesiteľnej bolesti a dúfajú, že čím skôr zaberie, je tu aj viac tém o ozónovej terapií, repčítajte si aj iné témy, M.
milada11
17.05.13,11:18
ano snažím sa čítať o tom čo najviac..ale doma a okolí sa stretávam s nepochopením vraj to nepomáha a ak ano iba na chvílku...stretla som pána čo podstúpil ozon a povedal mi že nech nepremýšlam a idem naň vraj jemu pomohol..a Vám tiež ..kolko ste po ňom v poriadku ..a čo ste robili proti bolesti ja už neviem ani na WC prejsť sprchovanie je hrúza..mám to absolvovať v Dunajskej Strede som objednaná..
margot157
17.05.13,11:31
Ja som bola presne 8.marca minulého roku, predtým som bola aj hospitalizovaná na neurológií, kde mi dávali rôzne obstreky, lieky proti bolesti, elektroliečbu, trakciu, nič mi nepomohlo, doma a v práci som bez tabletiek nemohla vydržať, jedla som ich ako lentilky, ja poznám tiež osobne jednu pani od nás z dediny, je to suseda, bola na ozóne cca pred 4 rokmi a doteraz ma pokoj, ale poznám aj ľudí, ktorým to nepomohlo, treba skúsiť, nie je to nič extrémne nepríjemné, ani bolestivé a podľa mňa môžete len získať. Dokonca keď nezaberie prvá terapia, treba opakovať, raz, dvakrát, mnohým to pomohlo až po ďalšej aplikácií. Ďalšia možnosť operácia je podľa mňa krajné riešenie s taktiež neistým výsledkom a značnými rizikami. A na kedy ste objednaná?, podľa mňa určite treba ísť.M
milada11
17.05.13,11:37
na 20.5 ale ma to začalo viacej bolieť teraz mi dávajú už dva dni injekcie proti bolesti lebo mne žiadne lieky nezaberajú a nechápem prečo..kolko ste mali vysunutú platničku?no som odhodlaná na ňu ísť a pevne verím že mi pomôže hneď..:)
margot157
21.05.13,06:58
Želám dobrý deň, tak ako dopadla ozónoterapia, boli ste včera? M.