Janko88
18.05.13,22:04
Za posledný rok mi dost vyriedli vlasy na temene hlavy z neznámych príčin. Nosím kratšie vlasy uz dlhší čas a mám pocit, že to vypadávanie je zapríčinené slnečným žiarením. Stretol sa už niekto s takýmto prípadom, že by mu slnko vypálilo vlasy??
terezamaria
18.05.13,20:34
Určite nie, bude to buď genetické alebo z nejakých liekov, resp. z nedostatku vápnika, horčíka a kremíka v organizme.
buchač
19.05.13,11:37
...a nenosíš , nemáš na hlave furt tú čiapku - bejzbolku ???

Ono je to teraz IN ...všade ju mať na hlave ......v aute , pri jedle , v škole , v zamestnaní , v opere .....dokonca by sa našli aj pakovia , čo sú schopní aj v kostole si ju nedať dole ...

Potom si to odnesú tie vlasy ...vytvárajú sa tie všeliaké oné - problémy ...lupiny , vypadávanie vlasov a podobne ...
Janko88
15.07.13,18:06
genetické určite nie otec má 60 rokov a má vlasy stále skôr tým nedostatkom minerálov v organizme len ked som bol na odber krvi tak všetko bolo v poriadku. neviem si s tým dať rady neviem prísť na príčinu toho co to vyvolalo. Ďakujem za odpoveď.
Janko88
15.07.13,18:11
nee čo sííí práveže nenosím čiapku vôbec a už vobec nie takú akú spomínaš :D preto mam pocit, že to vypadávanaie zapríčinilo slnko lebo vôbec som čiapku nenosil a veľa som chodil na slnko a potom som si všimol, že mám celú červenú hlavu a predtým som s tým nemal problémy.
lujza.j
15.07.13,18:14
k tomu čo Terezka... pridaj ešte Biotín...
Janko88
17.07.13,12:34
ja si myslím, že je to kôli slnku lebo vlasy mi výrazne vyriedli minulý rok v lete a predtým som ich nemal také vyriednuté...je pravda, že som ich nemal nikdy ani nejak extra husté ale takto vyriednuté som ich nemal nikdy ako mám teraz....opaľoval som sa, chodil na bicykel a ešte neviem čo všetko a nikdy som nenosil čiapku až potom som si všimol, že mám celú červenú hlavu. A teraz neviem či mi ešte dačo pomože. Z výsledkov krvi je všetko dobré, nič mi vraj nechýba.