kamka78
20.05.13,20:47
ak mate skusenost, napiste prosim ako ste boli spokojni. vopred dakujem za vase odpovede
avalik
20.05.13,19:01
nemam skusenost, ale podla toho aki lekari tam su, tak to moze byt spickove pracovisko - vela lekarov ma momentalne uvazky v statnych zariadeniach aj v sukromnych

ja chodievam do ineho sukromneho zariadenia a je to kvalitativny rozdiel, ci uz systemu objednavania, cakania na vysetrenie, pristup personalu a aj prostredie robi vela
nadaskat
21.05.13,10:17
Ano ,mám skúsenosť,operácia kolena.
Veľmi dobrá starostlivosť,profesionálny prístup,keby bolo treba idem tam znova.
trevize
21.05.13,11:21
Ja som velmi spokojny nebol. Neslo o operaciu, len o prehliadku bolavej achilovky...nic sa nevyriesilo. Samozrejme to bude asi o tom, ktory ortoped si Vas vezme do parady.
perdo72
24.05.13,09:41
JA som tam absolvoval operaciu kolena apo 2 mesiacoch som musel ist inam na eoperaciu. Moja chybaze som doveroval 2 krat tomu istemu doktorovi. Volil by som ine zariadenie uz.
Lianka
24.05.13,10:33
Ja som tam bola parkrat kvoli diagnostike. Som velmi spokojna s lekarom - dokladne sa mi venoval, komplexne a zrozumitelne mi zhrnul diagnozu, zodpovedal moje otazky, neponahlal sa, venoval mi cas, kolko bolo treba (prvy raz 45 min.). Cakacie doby su cca. 2 tyzdne, co sa niekedy moze zdat vela. Raz som cakala o hodinu viac, lebo nestihali aj napriek tomu, ze sa objednava na presny cas. Kratke terminy na magneticku rezonanciu (2-3 dni). Prijemny personal, prijemne prostredie, moznosti parkovania.
Tatiana Tomasekova
04.05.14,16:39
Dobry den, rada by som sa spytala, aka je priblizna cena za magneticku rez. A ako sa vola lekar, ktoreho mate? Pekne dakujem za info.
Excise Duty
04.05.14,17:46
Poisťovne hradia vyšetrenie MR v plnej výške, individuálne vyšetrenie na vlastnú žiadosť môže stáť až do 200 €, podľa toho čo a v akom rozsahu sa vyšetruje.
pstroso
20.06.16,08:37
Negativna skusenost. Problem s platnickami. Mesiac cakacia doba na prve vysetrenie. 4 hodiny pred vysetrenim, lekar vysetrenie zrusil, ze musi niekam ist. V praci vsetko vyriesene , zakaznikov som popresuval na dalsi den, aby som vysetrenie mohol absolvovat. Ze ma moze vziat na dalsi den. To som odmietol, pretoze by som musel zakaznikov znova presuvat ( a byť za blbca) . Zvlastne je ze ked potrebujete koli silnym bolestiam vysetrit, termin sa da najst az o mesiac, no ked termin musi zmenit lekar, zrazu sa najde volny termin aj na dalsi den. U mna stratil doveru, aj keby bol najlepsi na slovensku.
Gapo
27.05.18,13:53
Mám, bohužiaľ nie dobrú. Jednoduchá operácia menisku dopadla tak, že na operáciu som išiel po svojich a teraz o barlách.