mareko
31.05.13,16:40
Prosím o radu. Pracovnú zmluvu mám na dobu neurčitú, od augusta mám nárok na starobný dôchodok. Čo sa týka odchodného, nie som si istá, čo presne znamená táto veta zo ZP § 76:
"... ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo do desiatich pracovných dní po jeho skončení." ...o aké skončenie pracovného pomeru sa jedná, týka sa to iba zmlúv na dobu určitú?
Momentálne som dlhodobo PN, a aby to nebolo také jednoduché som ešte aj v odvolacom procese o zvýšenie percentuálnej miery ID.Ťahá sa to od vlaňajšieho júla, v najbližších dňoch to Krajský posudkový lekár bude posielať na Krajský súd. Pri rýchlosti, aká bola doteraz ....definitívne rozhodnutie je v nedohľadne. Neviete mi poradiť, či dať výpoveď a odísť do starobného dôchodku alebo čakať až kým sa neskončí celé odvolanie ID. Máte niekto skúsenosti a poznatky pre a proti? Ďakujem za názory a vysvetlenie.
Tweety
31.05.13,14:51
Nemusíš podávať výpoveď, veď požiadať o dôchodok sa dá aj počas PP.
Nárok na odchodné bude až pri skončení PP, ak bude splnená podmienka naň, teda požiadanie o dôchodok pred alebo do 10 dní po jeho skončení.

§76a(1) Zamestnancovi patrí pri prvom skončení pracovného pomeru po vzniku nároku na starobný dôchodok alebo invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo do desiatich pracovných dní po jeho skončení.
mareko
31.05.13,14:56
Tweety, prosím ťa trocha podrobnejšie. Ja som v týchto veciach úplný analfabet, takže po lopate :-). Požiadam SP o dôchodok a zostávam pracovať (PN)?
KEJKA
31.05.13,14:59
tá veta rieši odchodné a nie SD. ty môžeš požiadať o dôchodok, aj ti môže byť priznaný a kedykoľvek potom ak skončíš PP, tak ti patrí odchodné.
Odchodné ti patrí aj vtedy, ak SD nebudeš mať vybavený, len ti vznikne nárok - splníš podmienky pre priznanie dôcodku.
Zam-eľ - inak povedané - nevypláca odchodné skôr, než skončíš pracovný pomer, ale ani naň nestrácaš nárok.
mareko
31.05.13,15:03
Aha, čiže pokiaľ budem naďalej zamestnaná, tak to odchodné nedostanem, ak ale odídem do SD tak v tej chvíli ho dostanem...?
KEJKA
31.05.13,15:04
áno, tak.