peter8891
01.06.13,18:10
mam mensi problem s vyberom podlahy v chodbe ci skor vstupu do bytu, jedná sa o to ze v byte nemam klasicku chodbu kedze po rekonstrukcii jadra uplne zanikla cize ked vojdete do bytu ste rovno v jedalenskej casti s kuchynou ... a teraz neviem ako vyriezit priestor pri dverach bytu ci tam dat kusok dlazby pretoze vo zvysku miestnosti bude lino alebo tam dat velku cistiacu rohoz ...ako by ste to riesili vy??? jedna sa aj o to ze cez ten kus pred dverami sa bude aj bezne prechadat kedze hned vedla vstupnych dveri je aj WC
lujza.j
01.06.13,20:42
ja osobne si neviem predstaviť kombináciu lino+dlažba.....ja by som asi celoplošne lino a na miesto kde je vstup do bytu....tak tam by som kúpila buď vnútornú rohož ladiacu k linu, alebo k tomu ladiaci nejaký kusový koberec.....
sito
01.06.13,21:58
Nie v papučkách sa chodí domov, že? Tak niečo ľachko, čistitelná podlaha aspoň kúsok, nie len jedna dlaždička.

Ale, zaujímavo si to vyriešil, hneď za vchodom do bytu, kuchyňa, jedáleň, WC všetko poruke a ešte aj predsieň, vestibul. Aj šatník?
peter8891
02.06.13,16:55
no satnik nie len vesiakova stena ... no ja som to neriesil to uz som kupil tak prerobene ..ako dispozicne mi to v celku vyhovuje len ma jedna vec trapi ze ked chcem ist na zachod tak musim prejst popred vchodove dvere co je dost neprakticke hlavne v zime a pri navsteve prave preto som chcel volit nejaku cistiacu rohož kde by aspon ta voda trochu vsiakla ale zas ta udrzba ..dlazba je lepsia no chladna ... a co sa tyka kombinacie lino dlazba dnes je to uz v pohode hlavne ked sa kupi tvrdene lino spekným podlahovým vzorom je na nerozpoznanie od plavajucej podlahy
peter8891
02.06.13,16:57
tak asi to aj tak budem riesit ..asi najlepsia volba ..uz len kupit poriadny vysavac na tu rohož