Ajucta
05.06.13,10:33
moja mamina je AVON lady,takze automaticky si objednavame veci z avonu. kamoska ma vsak ORIFLAME a laka nas zase na to :D ohradza sa tym,ze oriflame je uplne prirodna kozmetika bez ropy- je to naozaj tak???...oplati sa mi vobec uvazovat and prestupom do oriflamu,ked si z avonu objednavam len sampon, sprej (kraaasne vonaju ), laky na nechty?...krem a vodicku na tvar si kupujme len BIODERMU,kvoli problemom s akne a jedine ta mi zatial naozaj hoji vyrazky,takze nerada by som menila,tak isto krem mam biodermu ( vela penazi,ale dufam,ze je to aj za vela muziky a raz sa mi to za 10 rokov vrati)...spiraly si kupujem v drogerke,lebo ich potrebujem vidiet a inak nic take specialne nepouzivam...len to, ze ORIFLAME je CISTO PRIRODNA KOZMETIKA ma zaujalo...aky mate nazor vy?
Tweety
05.06.13,08:34
Ostaň Ty len pri starom. Ale ak chceš skúsiť ten druhý, tak si niečo objednaj a uvidíš, či je alebo nie je v nich rozdiel.
DanielaSL
05.06.13,12:57
Celkom súhlasím s Majkou... Ja som vyskúšala jedno aj druhé a dala som prednosť Avonu.
avalik
05.06.13,13:02
ja som skusila jedno aj druhe ... a nekupijem ani jednu znacku :)
Ajucta
05.06.13,13:06
a co ta ich apelacia na to, ze su to ciste bio produkty? da sa tomu verit?
avalik
05.06.13,13:36
pozor nemyl si "bio" a "prirodne" ... to ze obsahuje aj prirodne zlozky, neznamena, ze neobsahuje chemicke konzervanty - ved ako by bez nich mohla kozmetika vydrzat 2 roky a viac?

ved si vyhladaj zlozenie vyrobkov, a vygoogli si jednotlive ingrediencie a rozhodni sa
Ajucta
05.06.13,13:43
tak oriflame ma zevraj cisto prirodne zlozky...tiez netusim,ako je mozne,ze to vydrzi,preto sa pytam ci je to naozaj tak alebo len dobry reklamny tah :) ostatok sa samozrejme vela ropy co nam skodi,tak preto ma laka oriflame...len co je na m pravdy...
DanielaSL
05.06.13,15:18
No ja som si kedysi s oriflame dobabrala pleť na tvári. Potom som si síce objednávala...ale len drobnosti..rúž, voňavka..ale bola som spokojnejšia s tým avonom, rúž mi dlhšie vydržal napríklad. Aj celkove sa mi ich výrobky viac pozdávali.
lujza.j
05.06.13,17:27
keby tieto dve "značky" kozm. vôbec neboli o nič by sa neprišlo....jedna ako druhá nič mimoriadne a prevratné.....predajnosť je zaručená tým, že žena v teple domova,alebo kancelárie kúpi aj to čo vôbec nepotrebuje.......čo si myslieť o kvalite a výrobnej cene a procedúre ked v jednej kampani cena výrobku vymrštená do výšin a v inej kampani za zlomok pôvodnej....toť môj pohľad.....kupujem tam iba pánske antiperspirantné guličky, lebo môjmu chlapovi vyhovujú....
kopretinka
05.06.13,17:42
presne,prašť jak uhoď :-))))))))
osky
06.06.13,11:39
neviem co je na Tom pravdy-nemam to overene,ale svojho casu sa sirili aj teke famy,ze oriflame testuje svoje vyrobky na nedonosenych embryach,a aj pouziva embryonalne zlozky vo svojich vyrobkoch....
dalej taketo podomove firmy,ako avon a oriflame,just....to su vsetko zastierky sektovych spolocenstiev,najznamejsia je v tomto vlastne Firma amway,ktore pod touto zasterkou ziskavaju svoje finaancie.lebo kto by zu oficialne prispel na sektu....
ja som robila avon Lady a Bola som spokojna ale presne ako tu dakto pisal-vela veci som objednala,co som ani nepotrebovala.ale bolo to pohodlne dostat vzdy novy casopis a pohodlne si popozerat,objednat....
ak chces lacnejsiu prirodnú kozmetiku ,skoc si do DM a vyskusaj znacku alverde.ja pouzivam a som spokojna :-)
Ajucta
14.08.13,13:17
alverde? mala som od nich sprchovy zatial,takze neviem posudit...potrebujem teraz nejaky krem na tvar,takze obzeram aj cosi ine,lebo zatial som nebola spokojna ani s jednym,co som mala...mozes mi o tej kozmetike cosi viac povedat? :)
arizona
14.08.13,14:20
zaloz si radsej novu temu, toto je o avone a oriflame
gardenia
14.08.13,16:55
Ja som užívala výrobky aj z Avonu, aj z Oriflamu, jedno ako druhé, dala som prednosť Mary Kay, je síce drahá, ale som maximálne spokojná s výsledkom. Majú aj dobré veci na akné. Prajem pekný večer všetkým.
maped
03.04.14,12:07
môj názor je takým že každá značka niečim zaujme. Je len na Tebe čo si z ktorej značky vyberieš, čo Tebe bude vyhovovať. Avon môže mať lepšie krémy, oriflame môže mať lepšie lesky na pery a pod. Ja nikdy neuprednostňujem len jednu značku. Mám kozmetiku od rôznych výrobcov. Napr. Garnier má vynikajúce krémy na ruky odolné voči umytiu. :)
erik555
03.04.14,13:10
"Napr. Garnier má vynikajúce krémy na ruky odolné voči umytiu."............to sa ti ruky nedaju umyt, alebo ako si to myslela? :D
vojo
03.04.14,18:45
Ani jedno ani druhe, najlepsie prejst na prirodne produkty, odporucam Forever Living produkts ;)
erik555
03.04.14,18:47
kaivorus
29.04.14,15:28
neviem o tom , že by nejaká kozmetika vyriešila samostatne nejaké poruchy vnútorného človeka na koži...
a myslim si , že akné je problémom pečeňovým a štítnej žľazy - v podstate hormonálny problém
zaháňame nedostatok spánku vo večerných hodinách - tvorba prirodzeného serotonínu- čokoládami - nositeľkami candidy krusei , a množstvom jedál na báze škrobov...
Natalka45
04.06.14,18:53
vyskusala som obe tieto znacky.Nejaky zazrak sa nekonal.Teraz si kupujem prirodnu kozmetiku a som spokojna
erik555
04.06.14,19:05
"Nejaky zazrak sa nekonal"? Chcela si napisat Nijaky/Ziadny?
kuravesele
05.06.14,03:08
ani Avon ani Oriflame...:D
lujza.j
05.06.14,11:38
Len aby bola prirodna?!
jslancik
05.06.14,11:48
asi sa natiera olivovým olejom a umýva vlastnoručne vyrobeným mydlom z popola a kostí :D
lujza.j
05.06.14,11:57
Ja sa umyvam vlastnym mydlom,vlasy vlastnym šampuchom,telo si natrem vlastnym slahanym maslom,nohy vlastnym kremom,tuhe deo tiez svoje,krem na ksicht tiez,balzam na pery tiez....tak co ti je smiesne:D:--- mam este pokracovat?!
jslancik
05.06.14,12:01
niee, len som chcel podpichnúť :D Viem, že sú tu experti na prírodnú kozmetiku bez úvodzoviek
lujza.j
05.06.14,14:49
No dobre teda:)
Jay25
03.11.14,12:29
Registrovať do Avonu sa môžeš na tejto stránke http://goo.gl/LtqZI5 , po registrácii ta asy do týždňa bude kontaktovať oblastný Avon Leader.
Jay25
03.11.14,12:30
Registro vať do Avonu sa môžeš na tejto stránke http://goo.gl/LtqZI5 , po registrácii ta asy do týždňa bude kontaktovať oblastný Avon Leader
Jay25
03.11.14,12:30
Registro vať do Avonu sa môžeš na tejto stránke http://goo.gl/LtqZI5 , po registrácii ta asy do týždňa bude kontaktovať oblastný Avon Leader.
lujza.j
03.11.14,12:40
A tento koment ma k comu suvis?!
Tweety
03.11.14,12:43
Jay25 ,no to je sila to asy, brrr
Ing. Ľubomír Janoška
03.11.14,13:44
Klasika - prvý deň členom a hneď 4 SPAMy s rovnakým obsahom.
Choďte smradiť niekam inam.
Ing. Ľubomír Janoška
03.11.14,13:45
Klasika - prvý deň členom a hneď 4 SPAMy s rovnakým obsahom.

Choďte smradiť niekam inam.
Ing. Ľubomír Janoška
03.11.14,13:46
Klasika - prvý deň členom a hneď 4 SPAMy s rovnakým obsahom.
Choďte smradiť niekam inam.