Rastík Hanczko
15.06.13,19:11
Ahojte, mám taký problém, že minulý týždeň v sobotu sa mi zasekol nejak krk, strašne mi tá bolesť vyrážala do hlavy, dostal som lieky a ukludnilo sa to trošku, ale neprestalo. V stredu som dostal injekciu no a od vtedy ma prestal bolieť krk ale ako by sa mi tá bolesť presunula na kostrč a celé to okolie, bolí ma to ak chodím a aj keď sa napríklad snažím spraviť drep..Neskutočne ma to bolí a hlava zasa, navyše ak mám okolo seba ticho, tak mi píska trošku v ušiach...To sa môže táto bolesť takto sťahovať z miesta na miesto ? Mám ísť na neurológiu alebo mám počkať, že to prestane ?
terezamaria
15.06.13,18:16
To chce odborné vyšetrenie neurológa a aspoň rontgenologické vyšetrenie. Podľa toho Ti nasadia liečbu.
dusansl
16.06.13,09:31
Popísaná diagnóza nie je život ohrozujúca. Riešil by som ju nasledovne:
a, okamžite by som vysadil doporučené lieky! Okrem toho , že negatívne pôsobia na činnosť CNS, majú ako všetky analgetiká mnoho nežiadúcich vedľajších účinkov
b, vyhľadal by som v Horných Orešanoch pani Hor...... fyzioterapeutku a nechal je napraviť blokovaný krčný stavec. No a je to. Úkon je platený , stojí smiešnosť, a úľava nastáva okamžite. Pri dodržaní rád sa problém obyčajne nevracia.
220870
16.06.13,09:50
Zrejme vám vyskočil stavec.Injekcia vám len utíši bolesť a zničí ladviny + pečeň.Absolútne ju neodporúčam.Ten kok..t ( dochtor) čo vám ju pichol to urobil len preto ,že má z predpísaných liekov percentá.Pritom vie že vám to nepomôže,ale pomôže to jemu ,dostane bakšiš od farmaceutickej firmy.
Mal som presne ten istý problém čo vy .Šiel som k môjmu dr a tem mi naordinoval injekcie lieky atd po odznení účinku injekcií sa mi bolesti vrátili ešte viac ,ako predtým.Našťastie mám net a veľa dobrých kamarátov ktorý mi poradili nie doktora ,ktorého financujú farmaceutické firmy ,ale ženu ktorá napráva chrbtice.Len vďaka nej som dnes neni kripel ,ale normálne fungujúci človek.
Moje odporúčanie "vyone "sa na doktorov a hľadajte niekoho kto vám napraví chrbticu.Tá žena je zo Zlatých Moraviec.
ilona
16.06.13,10:22
Ja sa pripájam k terezmárii, treba ísť k obvodnému a on pošle na neurológiu. Nehovorím, že nepomôžu aj tí liečitelia čo naprávajú chrbtice, ale keď sa toto stane raz, obyčajne sa to zvykne po čase zopakovať. V ojedinelých prípadoch po napravení bolesť ustúpi hneď, ale nie vždy, častejšie táto bolesť trvá dlhšie a veľakrát sa bez liekov nezaobídete, a možno ani bez PN, ktorú Vám musí vystaviť lekár.
Rastík Hanczko
16.06.13,11:58
No po tej injekcii mi bulo brutálne zle, úplné teplo a všetko toto, nehovorím o tom ako ma bolela celá **ť....ale to mi nejde do hlavy, že prečo sa mi tá bolesť presťahovala z krku tam dole...??? Veď ak mám niečo seknuté na krku, tak ako ma to môže bolieť v úplne inej časti po tej injekcii ? Ja sa teraz vyhrievam na takej podložke ale je to dosť zlé, neviem sa ani zohnúť a to mám iba 24 rokov...OMG LOL....Neviem či k tej neurologičke mám zajtra ísť alebo mám počkať, že to prejde samoo ?
Rastík Hanczko
16.06.13,12:01
No ja beriem Flector a Dorsiflex už týždeň a bolesť sa mi akurát presťahovala od krku na kostrč, nehovorím o tom, že mi už aj píska v ušiach, ale nie je to nič strašné :D :D Na PN som už týždeň a môžem chodiť ešte horšie ako predtým, lebo toto je otras, celé zle so mnou....
ilona
17.06.13,04:50
Keď sa to po týždni nezlepšilo, určite pôjdete na kontrolu a lekár Vám nasadí injekcie,alebo Vás pošle k odborrníkovi.
Nandrolon
17.06.13,05:28
Nič v zlom, ale tú injekciu, ktorá Vám zničí ľadviny +
pečeň doporučte americkej CIA. Možno dostanete veľkú províziu za túto tajnú, ničivú zbraň 5-tej generácie... :-))
Jurivo
17.06.13,06:05
Tá bolesť sa nesťahuje, len odhaľuje, že problém nie je len v krčnej chrbtici. Predstavte si chrbticu ako vežu postavenú z kociek alebo ako lešenie. Stačí posunúť jednu časť a rovnováha je preč. Stačí, že je posunutá kostrč a nerovnováha sa prejaví na ktorejkoľvek časti chrbtice kde je oslabené alebo skrátené svalstvo. Stav svalstva je totiž pre chrbticu tiež veľmi dôležitý. Injekcia síce uvoľnila svaly krku ale na to sa prejavila dysbalancia na spodnej časti chrbtice. Mnoho doktorov pri posunutí stavca napr. krčnej chrbtice napraví len ten konkrétny stavec ale to nerieši príčinu ale iba následok. Treba napraviť komplet celú chrbticu a aj bedrové, kolenné a členkové kĺby. Týmto sa zaoberá Dornova metóda. Navštívte terapeuta Dornovej metódy, určite vám pomôže.