hradiste
18.06.13,11:44
Prosim o radu.Mam neobrabany pozemok 1500m2 zarasteny trava,zbytky dateliny a naletova burina.Vyska je asi 20cm.Ked to pokosim krovinorezom tak sa narobim ako kon.Pozemok je rovina,s malymi hrbolmi.Najprv to pokosim este krovinorezom a potom kazde 2 tyzne kosackou.Poradte ktoru z tychto kosaciek kupit,pripadne poradie:

Riwall RPM 5135 HV
Riwall SP 48 HV-AL
McCulloch M46-140 WR
McCulloch M46-140 AWRX
MTD optima 46 SPB
Partner P53-625 DE
Partner P51-625 CMDV

Dakujem za rady.
Indeed
18.06.13,09:50
jednoznačne BUBNOVÁ kosačka, je sice najdrahšia , ale pokosí perfektne
hlavne netreba počuvať naučené drísty predavača,odveci,že aku mate rozlohu pozemku a pod.
jednoducho si kupim taku kosačku ,akú trávu s ňou chcem kosiť,a v akom terene,

na anglicky travniček je vhodná iná kosačka ako na kosenie luky, kde pokosená tráva sa má vysušiť na seno
Nandrolon
18.06.13,10:35
Ak to chceš udržiavať už asi tak ako záhradku okolo domu, teda pravidelne kosiť a nakrátko, volil by som klasickú kosačku, kvalitnú. Bubnové sú dobré na vysokú trávu, napr. mám záhon a idem sušiť seno, prípadne kosiť obilie, na záhradu somarina.
Značiek je plno, zameral by som sa skôr na motor HONDA /popozeraj a zistíš že najdrahšie stroje od hocijakých značiek majú tieto motory/.
No a konkrétny typ, ja by som zobral niečo takéto: http://www.husqvarna.com/cz/products/lawn-mowers/r-152svh/#specifications
Letko
18.06.13,11:12