Darma111
19.06.13,08:22
Bola som na preventívke - cytologií. Výsledky čo sa týka nádorových ochorení v poriadku ale mám tam stredný až ťažký zápal. Dala mi Macmiror complex.

Nedala mi nič pre manžela, tak neviem či dáva aj pre manžela niečo na preliečenie?

V pondelok však odchádzam na 3 týždne do kúpeľov, tak mi povedali v ambulancii, že liečbu mám začať až po kúpeľoch. Myslíte si, že je to v poriadku, že tá liečba počká prakticky mesiac?

Ako inak by som si mohla pomôcť? čo iné by som mohla užívať, myslím niečo prírodne odskúšane, prípadne probiotiká? aké? nedávno som začala brať Probiofix, môže byť aj toto?

Ja nechápem prečo sa mi to stalo, kvôli čomu vznikne takýto zápal?

Pomôžete mi prosím
lujza.j
19.06.13,07:36
http://farmaceutika.info/macmiror-complex-500
pribalovy letak si citala....
Darma111
19.06.13,09:43
áno čítala, v letáku nič nebolo čo by sa mňa týkalo ... ale už som zavolala lekárke a popýtala sa...
kaivorus
19.06.13,15:18
v kúpeľoch, pokiaľ sú s vodou /v Tatrách máme aj vzdušné/ je možné, že sa voda dostane do uší, a to môže mať za následok rozvinutie zápalu v ušiach.
Voda v kúpeľoch nie je zbavená mikroorganizmov , / predsa ľudia sa tam so svojimi mikroorganizmami močia.../, takže ešte môžu vytvoriť vyššiu rakciu s liekmi...
lujza.j
19.06.13,15:28
Tak to potom maju plesnive usi vsetci co sa v bazenoch aj na kupaliskach....mocia,teda okrem mna....