Lucinka23
20.06.13,15:02
Ahojte poraďáci. Máme takýto problém: tehotná zamestnankyňa, momentálne na PN-ke ale k 30.6.2013 chce na vlastnú žiadosť ukončiť PN u lekára a vrátiť sa do zamestnania. Nakoľko pracuje ako čašníčka vo fajčiarskej prevádzke, tak jej zamestnávateľ navrhol že ju preradí resp. vymení s inou zamestnankyňou ktorá pracuje ako čašníčka v nefajčiarskej prevádzke zamestnávateľa (tu je fajčiarska iba terasa). Je to v rámci jednej dediny cca 500-1000 m od seba. Tehotná zamestnankyňa však s preradením nesúhlasí, čo je pre nás nepochopiteľné. Okrem týchto dvoch prevádzok má zamestnávateľ aj prevádzku potravín, kde však nemá voľné pracovné miesto. Ako riešiť takýto prípad, keďže jej výpoveď dať nemôže?

Ďakujem
Tweety
20.06.13,13:06
§ 162 ZP

(1) Ak tehotná žena vykonáva prácu, ktorá je tehotným ženám zakázaná alebo ktorá podľa lekárskeho posudku ohrozuje jej tehotenstvo, je zamestnávateľ povinný vykonať dočasnú úpravu pracovných podmienok.

(2) Ak úprava pracovných podmienok podľa odseku 1 nie je možná, zamestnávateľ ženu preradí dočasne na prácu, ktorá je pre ňu vhodná a pri ktorej môže dosahovať rovnaký zárobok ako pri doterajšej práci v rámci pracovnej zmluvy, a ak to nie je možné, preradí ju po dohode s ňou aj na prácu iného druhu.

(3) Ak dosahuje žena pri práci, na ktorú bola preradená bez svojho zavinenia, nižší zárobok ako pri doterajšej práci, poskytuje sa jej na vyrovnanie tohto rozdielu vyrovnávací príspevok v tehotenstve a v materstve podľa osobitného predpisu.

(4) Ak nemožno tehotnú ženu preradiť na pracovné miesto s dennou prácou alebo na inú vhodnú prácu, zamestnávateľ je povinný poskytnúť jej pracovné voľno s náhradou mzdy.

(5) Ustanovenia odsekov 1 až 4 platia rovnako o matke do konca deviateho mesiaca po pôrode a o dojčiacej žene.
Lucinka23
20.06.13,13:14
Tento § som čítala už stokrát a stále nie som z toho múdra. Stále mi vychádza, že ju musí niekde preradiť alebo jej dať pracovné miesto s náhradou mzdy. Ale čo s tým keď ona odmieta? Predchvíľou mi volal že odmietala ja prácu v tom obchode. Takže odmietla už aj ďalšie ponúkané miesto. Platovo by to mala tak isto, aj úväzok by bol rovnaký.
Tweety
20.06.13,13:16
Bez jej súhlasú ju nemôžete preradiť, potom budete postupovať podľa bodu 4.
kopretinka
20.06.13,14:13
ale zamestnávateľ má možnosť ju preradiť,prečo by ona mala byť doma a on jej to mal platiť??
cacka
20.06.13,14:46
Tak nech pracuje vo fajčiarskej zóne ako doteraz. Asi jej nevadí, že ohrozuje zdravie svojho nenarodeného dieťaťa...nechápem....
Ice dive
20.06.13,14:58
pre istotu by mal zamestnávateľ spísať o ponúkanom mieste zápis, že zamestnankyni ponúkli iné miesto a berie na vedomie, že to môže ublížiť nenarodenému dieťaťu...