danger6
23.06.13,13:57
]Dobrý deň, mám veľmi závažný problém. V rodine máme veľké finančné problémy a moja mama to znáša veľmi ťažko. Začala užívať antidepresíva ktoré jej podla môjho uváženia vôbec nepomáhajú. Ked som bol mladší užívala ich tiež no veľmi jej pomohli a cítila sa lepšie. No teraz jej to vôbec nepomáha, a začala to riešiť iným spôsobom a to takým že začala piť aj alkohol počas toho ako užíva lieky. Ona nepije ked chodí do roboty ale pije, ked je doma a má voľno. Lenže tie dni sú pre mňa, otca a sestru ako dni strávené v pekle. Mamka je precitlivelá, podráždená, každá blbosť ju dokáže naštvať. Proste zažívam doma peklo. Snažím sa jej pomáhať som skoro dospelý ale ona ma stále obviňuje, že jej nepomáhame. Neviem čo mám robiť. Veľmi jej chcem pomôcť už som uvažoval aj o tom, že pôjdem s otcom za jej psychiatričkou tento problém prekonzultovať. Dalšia vec je tá,že mamka tvrdí že by aj chcela to riešiť protialkoholickým liečením lenže problém je v tom, že nemáme peniaze a nemôžme si to dovoliť. Prosím Vás o radu, že ako sa mám zachovať a nejaké tipy ako mamke pomôcť. Dakujem vopred za každú radu.
veronikasad
23.06.13,13:22