psps
01.07.13,16:27
Zamestnankyňa má predpokladaný termín 18.9.2013. Mala by ísť na MD 7.8.2013.
1. Kto vypočítava termín nástupu na MD ?
2. Dostane od doktora nejaký papier nástupu na MD alebo len dátum predpokladaného pôrodu?
Má ešte 20 dní nevyčerpanej dovolenky.
1. Je pravda, že sa jej dovolenka nekráti?
2. Môže pred MD vybrať celých 20 dní?

Materskej dovolenky je 34 týždňov? Ráta sa to od nástupu na MD alebo od pôrodu alebo ako?

Neviem či dobre rátam, ale na rodičovskú dovolenku by mala nastúpiť niekedy v marci 2014. Má nárok od zamestnávateľa na ďalšiu dovolenku?
Niečo som čítala, že MD sa ráta ako odpracované dni a musí takto odpracovať 60 dní. Rátajú sa kalendárne dni alebo pracovné dní? Ona by možno pod toto spadala a môže si teda vybrať dovolenku počas rodičovskej dovolenky - teda súbežne? Predpokladám, že už len alikvótnu časť, že?

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za odpovede.
veronikasad
01.07.13,14:31
Nástup na MD určí ošetrujúci lekár, ktorý jej vystaví žiadosť o materské. Obdobie MD sa považuje za výkon práce, z tohto titulu sa jej dovolenka nekráti. Ak do nástupu na MD nebola PN viac ako 100 prac.dní, nárok na dovolenku za rok 2013 sa jej nekráti. So súhlasom zamestnávatela si ju môže celú vyčerpať pred nástupom na MD.

AK MD v roku 2014 bude trvať aspoň 60 prac.dní (vrátane sviatkov), vznikne jej nárok na dovolenku za rok 2014, ktorú budeš krátiť z titulu rodičovskej dovolenky.
Katy a R
01.07.13,14:40
Nástup na MD si určí ona sama 6 - 8 týždňov pred PTP .. viď zák o SP - §48
samozrejme na príslušnom tlačive (u lekára dostane potvrdené) sa žiada.
Dovolenka .. ZP § 109 (krátenie)
psps
02.07.13,08:09
Veľmi pekne ďakujem. A ešte mi nie je úplne jasné, ako čerpať alikvótnu časť dovolenky počas rodičovskej dovolenky. Je možné ju čerpať súbežne s rodičovskou dovolenkou?
Tweety
02.07.13,08:12
psps (Dnes 10:09) Veľmi pekne ďakujem. A ešte mi nie je úplne jasné, ako čerpať alikvótnu časť dovolenky počas rodičovskej dovolenky. Je možné ju čerpať súbežne s rodičovskou dovolenkou?
Nie, nie je. RD na ten čas, keď budeš čerpať dovolenku musíš prerušiť.
veronikasad
02.07.13,08:44
Zamestnávatelovi nahlási (mesiac vopred) ukončenie rod.dovolenky a požiada o čerpanie dovolenky (v súbehu s výplatou rod.príspevku. V tomto období sa musí odhlásiť v soc.poisťovni ako poistenec štátu. Počas čerpania dovolenky sa na ňu nevzťahuje zákaz výpovede.