Jennings
02.07.13,19:25
Počas dvojmesačnej výpovednej lehoty pri ukončení pracovného pomeru si chcem dočerpať dovolenku, ale zamestnávateľ mi to nechce umožniť s tým, že mi ju preplatí. Môže to urobiť, ak ja s tým nesúhlasím a chcem si uplatniť svoj nárok na dovolenku a čerpať ju?
Tweety
02.07.13,17:29
O čerpaní dovolenky rozhoduje v zásade zamestnávateľ, takže ak s tým nesúhlasí, nemôžeš ju čerpať.
Andrej13
02.07.13,17:37
Záleží na viacerých faktoroch, zamestnávateľ by ti mal dovolenku určiť, ale ak v súlade s tvojou prácou nechce, aby si ju čerpal, tak podľa mňa môže na to mať nárok. Avšak ak by si mal dovolenku z minulého roku, tak tú by si si mohol vyčerpať, ale to by si musel zamestnávateľovi oznámiť 30 dní dopredu najmenej.
Jennings
02.07.13,17:57
Ide o ukončenie pracovného pomeru. Ja ako zamestnanec mám predsa právo na regeneráciu pracovnej sily a teda aj nárok na dovolenku. Myslím si, že zamestnávateľ mi môže zrušiť dovolenku, ale musí mi umožniť ju čerpať inokedy. Keďže končím pracovný pomer, tak predpokladám, že alikvótnu časť dovolenky si môžem vyčerpať.
Andrej13
02.07.13,18:01
Ide o dohodu, ale zamestnávateľ dovolenku určuje, ak neurčí, tak ju musí preplatiť.
Jennings
02.07.13,18:10
Ale to znamená, že ak zamestnávateľ neurčí (resp. nepovolí ) zamestnancovi dovolenku , ale vždy mu ju preplatí , zamestnanec nemá nárok na žiadnu dovolenku, ak sa nedohodnú? V zákonníku práce sa hovorí o tom, že zamestnanec má nárok na dovolenku. Niekedy mu ju zamestnávateľ snáď musí dať, nie?
veronikasad
02.07.13,18:46
Kedy ti končí pracovný pomer a za ktorý kal.rok chceš čerpať dovolenku ?
veronikasad
02.07.13,18:47
§ 113
Na začiatok

(1) Zamestnávateľ môže určiť zamestnancovi čerpanie dovolenky, aj keď dosiaľ nesplnil podmienky na vznik nároku na dovolenku, ak možno predpokladať, že zamestnanec tieto podmienky splní do konca kalendárneho roka, v ktorom dovolenku čerpá, alebo do skončenia pracovného pomeru.

(2) Ak si zamestnanec nemôže vyčerpať dovolenku v kalendárnom roku preto, že zamestnávateľ neurčí jej čerpanie, alebo pre prekážky v práci na strane zamestnanca, zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi dovolenku tak, aby sa skončila najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho roka. Ak zamestnávateľ neurčí zamestnancovi čerpanie dovolenky najneskôr do 30. júna nasledujúceho kalendárneho roka tak, aby zamestnanec vyčerpal dovolenku do konca tohto kalendárneho roka, čerpanie dovolenky si môže určiť zamestnanec. Toto čerpanie dovolenky je zamestnanec povinný oznámiť zamestnávateľovi písomne, najmenej 30 dní vopred; uvedená lehota môže byť so súhlasom zamestnávateľa skrátená.
Andrej13
02.07.13,18:50
odsek 1 - môže určiť, ale nemusí.
odsek 2 - ak si ju nevyčerpá v roku 2013, tak mu je povinný poskytnúť do konca roka 2014, ale to nie je tento prípad.