Mirka.m
03.07.13,12:58
Ahojte,poradte nejaky kvalitny opalovaci krem na citlivu pokozku.Mam stym vecne problem a chystam sa na dovolenku a chcem si ju poriadne uzit bez toho aby som sa musela skryvat pred slnkom

Dakujem:)
Mackovka
03.07.13,13:30
Ja používam Daylong, pretože je vodeodolný. Kupujem si aj detský, ten je ešte jemnejší. Som alergička a nemám s ním problémy.
lujza.j
03.07.13,14:26
Ja používam Daylong, pretože je vodeodolný. Kupujem si aj detský, ten je ešte jemnejší. Som alergička a nemám s ním problémy.
....tiež som za...
http://www.ckbb.sk/sk/testy/daylong
DanielaSL
03.07.13,15:24
Mirka ja mám tiež citlivú pleť, alergiu na slnko, roky rokúce na ňu nič nefungovalo..ani Daylong a mne sa osvedčil len jediný krém...Eucerin. Prvýkrát som ho náhodne vyskúšala v Tunise, kde mi ho ponúkli mladí slováci ,ktorí ho mali zo zahraničia. Vtedy na SK ešte nebol. A nielenže alergia zmizla, ale som sa mohla kľudne vystaviť na slnko a trochu sa opáliť. Potom mi ho dcéra nosila z Nemecka . A keď sa objavil na SK, tak som bola rada. Ja iný ani nepoužívam. A jedno doporučenie...ako skončí zima..treba sa pokiaľ sa to dá vystavovať opatrne na slnku. Ja odkedy máme dom a od jari robím v záhrade, pričom ani nie som natretá, tak alergiu už nemám.
lujza.j
03.07.13,16:46
Mirka ja mám tiež citlivú pleť, alergiu na slnko, roky rokúce na ňu nič nefungovalo..ani Daylong a mne sa osvedčil len jediný krém...Eucerin. Prvýkrát som ho náhodne vyskúšala v Tunise, kde mi ho ponúkli mladí slováci ,ktorí ho mali zo zahraničia. Vtedy na SK ešte nebol. A nielenže alergia zmizla, ale som sa mohla kľudne vystaviť na slnko a trochu sa opáliť. Potom mi ho dcéra nosila z Nemecka . A keď sa objavil na SK, tak som bola rada. Ja iný ani nepoužívam. A jedno doporučenie...ako skončí zima..treba sa pokiaľ sa to dá vystavovať opatrne na slnku. Ja odkedy máme dom a od jari robím v záhrade, pričom ani nie som natretá, tak alergiu už nemám.
Danielka toto tvoje celoročné vystavovanie sa pozvoľna slnku je super,že takú možnosť máš....ja som nikdy nemala problém moja koža ako ja zo srandy hovorím "polocigánky":D...vždy do hneda až čierna....nikdy žiadna solarna alegia...ked raz prišla pre môj kožo typ som bola v šoku....koža sa rokmi mení /asi/a slnko je stále väčšia sviňa, ale Eucerin by ma nikdy nenapadol, že kúpiť...možno aj preto, že ho vyrába Nivea.
DanielaSL
03.07.13,17:06
Lujzi....ja som zase ako porcelánová bábika bledá, vždy som mala problémy s opaľovaním. Ale mali sme kolegu ..on čierny..s cigáňom si ho mýlili...a jeho žena blondínka. Keď išli prvý raz k moru...on..čierny, chytil na nohy takú alergiu..a jeho žena nič. Takže slnečnú alergiu môže chytiť aj černokožec..ale akurát my bledokožci aj keby sme deň čo deň sedeli na slnku ..tak takú tmavosť nikdy nedosiahneme. Ja som sa roky vôbec už na slnko nevystavovala. Až ako som zakúsila ten Eucerin....ale pozor..treba si pýtať len ten na alergiu..lebo sú aj len čisto opaľovacie. No a odkedy sme v dome..vieš..tu nejako moc slnečná oblasť nie sme..ale prácou vonku človek sa nejako chtiac nechtiac postupne od jari vystavil lúčom a koža si pomaly zvykala, tmavla..a pred dvomi rokmi som bola pri mori..a žiadny náznak alergie nebol. A to som trčala na slnku veru dosť. A vlani som sa opaľovala na terase natretá len olivovým olejom.a v pohode, nič sa neudialo.
lujza.j
03.07.13,18:08
ja som rada ak sa môžem predpiecť na balkone lebo solárko sa mi nepáči....keby som išla taká "biela" na dovču - k moru hned by na mňa skočila alergia...hej to máš pravdu...ak som opálená tak úplne na cigánku:D...naposledy som iba tak nevinne na slnku a dekolt taký spečený original ako prasa:D...som sa normálne hanbila .....
Sony
04.07.13,09:00
Eucerin nevyrába Nivea, obe značky vyrába fi Beiersdorf a Eucerin je skôr lekárska kozmetika a nivea to sú štandartné kozmetické prípravky - rozdiel je aj v cene a aj v kvalite...
lujza.j
04.07.13,09:38
Tak opravujem..... viem ze to vyraba koncern ktory vyraba aj niveu...to mi staci....ak,tak by som si to aj tak kupila mimo SK....
Zussik
08.07.13,09:26
ja som mala dlhe roky problemy s alergiou na slnko,pred dvoma rokmi mi v lekarni poradili mlieko Trioderm a odvtedy mam pokoj.Zacala som ho pouzivat aj pri detoch,pretoze maju po mne citlivu pokozku a tiez u nich zmizli vyrazky,ktore sa im objavovali pravidelne kedboli dlhsie na slnku.Treba skusit,u kazdeho zabera nieco ine
GABAZ
08.07.13,09:49
S alergiou mal problém syn. Pouzivame alebo Daylong detsky, ale velmi sa mi osvedcila aj pre ostatnych Bioderma - opalovacie mlieko faktor 30 aj 15 . Velmi dobre sa rozotiera , ma len velmi jemnu vonu.
Soky9
15.07.13,08:13
toto opaľovacie mlieko používam aj ja.SPF20,zaujala ma aj vyborna aplikacia,konecne si na plazi nerobim piling s rukami od piesku :D
GabiZ
16.07.13,06:23
Môžem tiež potvrdiť, že Eucerin je kvalitný krém na opaľovanie a tento rok som kúpila v akcii aj s krémom po opaľovaní. S alergiou mám dlhoročné skúsenosti, bohužiaľ veľmi zlé, vždy 2-3 dni musím pretrpieť a byť bez slnka, potom ešte týždeň behám s vyrážkami, ale vďaka Eucerinu to zvládam oveľa lepšie. Tento rok som používala prvé dni 30-tku, potom som pozvoľna faktor zmenšovala a môžem povedať, že ako čokoládka som prišla z dovolenky bez problémov a bez alergie. Kupujem ho v lekárni a nakoľko mám mimoriadne citlivú pokožku, nemôžem použiť hocičo, tak toto je jedna z možností, ako zabrániť rýchlemu spáleniu a zmierniť problémy s alergiou.
Zussik
16.07.13,11:15
to striekanie kremu dole hlavou je prijemna vychytavka :D
Soky9
18.07.13,10:52
ja mám radšej mlieka,ktoré sa nemusia roztierať,hlavne na pláži ked ma človek stále ruky od piesku
Mirka.m
22.07.13,10:14
cez vikend som bola s kamoskou a tiez si chvalila tento krem.Takze ho skusim aj ja,uvidim hadam budem aj ja spokojna.Este mam cas vyskusat to pred dovolenkou i ked slnko pri mori je o niecom inom ako tu u nas
Ericka12
25.07.13,10:30
Ahojte,kamaratka ma podobne problemy so slnkom.U kozneho lekara jej kazdu jar pichnu injekciu a ma viacmenej pokoj.Mate stym niekto skusenosti,ci je lepsie fakt najst nejaky dobry krem?
Soky9
29.07.13,10:25
to by chcelo vedieť čo tá injekcia obsahuje,ale aj tak si myslím,že krém sa musí používať,ideálnejšie riešenie je privykať pokožku na slnko postupne,ale kto má na to čas :)
Ericka12
01.08.13,08:17
mne je jasne,ze sa opalovaci krem musi pouzivat,skor mi islo o to zmiernenie alergie na slnko.Skusim vyzistit ako sa ta injekcia vola
Zussik
02.08.13,09:43
u mna zatial maximalna spokojnost
Mirka.m
05.08.13,08:38
tak som testovala Trioderm cez tieto horucavy a super,ziadne problemy.Dufam,ze pri mori to bude tak isto,uz sa neviem dockat
lujza.j
05.08.13,11:31
.....a nakoniec a ze aka to nenapadna reklama....vcetky nicki....registrovane v 01/2013....dva roky pouziva..???!!!.....ked hento novy produkt....http://damskajazda.webnoviny.sk/novinky-na-trhu/clanok/1033-trioderm-sun--nova-rada-ochrannej-kozmetiky/