jerny
03.07.13,21:24
Zdravím. Chystám sa začať pestovať bylinky konkrétne mätu, ale nemám s tým žiadne skúsenosti a tak by som sa chcela spýtať ako vlastne tú mätu pestovať. Niekde som sa dočítala, že mätu treba slniť inde, že je vhodná skôr do tieňa. Ďakujem za odpovede.
buchač
03.07.13,19:27
lujza.j
03.07.13,19:29
neviem načo je súvisiaca otázka ked sa to dalo napísať do už založenej starej témy...
mondes
03.07.13,19:31
My máme mätu medzi kvetmi v skalke, je tam celodenné slnko a je krásna.
buchač
03.07.13,19:31
jj....
Richard
03.07.13,19:44
??? ved sa tu snazim naucit ludi ze kazda otazka ma byt samostatna... Zadavatel to urobil spravne, polozil suvisiacu otazku...
lujza.j
03.07.13,19:48
ak myslíš , že to je prehľadnejšie...ty si šéf:D
osky
03.07.13,19:56
mne mäta v zime skoro vzdy vyhynula,alebo malo rastla a mam ju tak ze cast dna je na vyslni a druha cast dna je tam uz tien...
kupila som vlani novu a tu mam v obrom kvetinaci a je vonku medzi ostatnymi,polievam raz za tyzden s tym ze na nu pada rosa,prsi....je skratka vonku a je na slniecku-tym ze som ju ohranicila-v kvetinaci,rastie husto a krasne,v zime som ju mala na chodbe ,nie vonku.

inak co sa tyka bylin,vsetky su vraj skor suchomilne ale tento rok sa potvrdilo ze cim viac vody maju,tym su krajsie bujnejsie,toho roku vdaka dlhej zime a velkym zrazkam mam byliny huste a vysoke jak prales,ligurcek mi je po plecia-mam 160 cm a yzop ktory vzdy len zivoril ho uz dobieha,vela rastlin ktore som toho roku uz nesadila narastli same-z vlanajsich vysemenenych,napr.borak-krasne kvitne :-)
Richard
03.07.13,20:07
No, dúfam že je ... Kebyže hľadáš práve tento problém, potešila by ťa špecializovaná otázka, alebo 20 stranová debata v ktorej to "možno" nájdeš... ?
lujza.j
03.07.13,20:12
to je síce pravda, ale zase ked si to čitneš celé....teda ak je záujem všeličo iné sa dozvieš....:)...
jerny
04.07.13,15:52
v starej založenej téme som na toto odpoveď nenašla, a keď som sa chcela opýtať v tej diskusii tak sa mi pred tým ukázalo, že sa to v tej konverzácii môže stratiť ... preto som radšej napísala novú otázku ....a okrem toho myslím, že táto stránka je na to, aby sa ľudia pýtali .... keď si to nevedia zistiť nikde inde ... :)