jana z bb
11.07.13,10:07
moja mama dostala od poisťovne na výber tieto miesta Sliač, Dudince, Nimnice a Bardejovske kupele vedeli by ste jej poradiť pri vybere
Negoti
11.07.13,08:08
a jej štatistické číslo Dg?
Xanti
11.07.13,08:08
Ja bez váhania by som vybrala Bardejovské kúpele, bola som tam pár krát a bolo vždy super. :)

Mne vyhovovalo prostredie, je to mimo mesta... taký samostatný život pomalý neuponáhľaný tam je bez vplyvov z vonku.
BlankaK
11.07.13,08:43
Ja mám zase skúsenosť s Nimnicou a Dudinacami.
Nimnica- procedúry, ubytovanie, personál, strava - fajn. Len ubytovanie v inej budove, ako stravovania a procedúry, kam sme museli chodiť cez park, či pršalo alebo bolo chladno.
Dudince - hotel Rubín - vraciam sa tam tento rok ako samoplátca už štvrtý krát a to preto, že je všetko v jednej budove - strava, procedúry, ubytovanie, welnes, športový areál. Strava, personál, procedúry i ubytovanie- fajn. A ešte bonus stráženie detí v detskom kútiku počas procedúr dospelých. Takže je tam možné vziať so sebou aj dieťa a urobiť mu prázdninovú dovolenku. Výhodou je, že v prípade zlého počasia nepotrebujem sa teplo naobliekať, nosiť dáždnik - je to všetko pod jednou strechou.Nehrozí mi nachladnutie po vodných procedúrach.
Doporučujem Vám aby ste si zistila, aj aké konkrétne kúpelné domy Vašej mamke v tých ktorých kúpeloch ponúkajú a podľa toho by som sa ja rozhodla. Procedúry sú všade vlastne tie isté a záleží na personály, na aký bude mať šťastie. Podľa mojej skúsennosti však viem, že nie je nad to, ak máte všetko po ruke a nemusíte chodiť na každú procedúru do inej budovy a to v dobrom i zlom počasí.
DanielaSL
11.07.13,12:11
V Dudinciach som bola v Diamante...no už by som tam nešla.. a skapal tam pes...okrem parku nič tam nie je. Brala by som Bardejovské. Bola som tam v Ozóne...mala som sa veľmi dobre...
Inak poniektorí pacienti v Dudinciach bývali v takej prerobenej bytovke..na procedúry dochádzali, nepáčilo sa im to. Chceli sa dostať do Diamantu..ale nedalo sa. Takže ak Dudince, ale nech vie do ktorého liečebného domu.
Xanti
11.07.13,12:17
No mne ani OZON netrebalo, bývala som vo vilke nedaleko Ozonu, na stravu som tam chodila ... a každý večer tanečky .. vždy sme to rozkrútili tak, že zatvárali o tretej podnik. :) Naozaj BJ kúpele žijú svojím životom, do mesta nie je daleko. Ale je tam hlavne pokoj. :)
DanielaSL
11.07.13,13:03
My sme boli ako samoplatcovia..vybrali sme si po doporučení ten Ozón a veru sme boli radi, bolo také zlé počasie, každý deň lialo, tak sme boli radi že nemusíme pod parazólmi na procedúry.