Ivuchak
12.07.13,13:26
Dnes som kúpila v Hypernove vákuovo balené cesnakové stehno, farba dobrá, nezapácha, ale po otvorení total slizké, ako som ho vyberala z balenia sliz sa ťahal na pár centimetrov... a tak neviem či to mám ísť vrátiť alebo je to bežný jav pri takto balenom mäse. Prosím poradte, nie že si otrávim rodinu... Ďakujem.
Tweety
12.07.13,11:27
No veru, nie je to práve najlepšie, ten sliz práve poukazuje, že tam už prebiehajú neželateľné procesy. Rýchlo to choď vrátiť. Ten cesnak prekryl smrad.

Čudujem sa,, že to niekto kúpi, alebo také veci priamo na gril, veď si urobím marinádu akú práve chcem a viem, čo tam dám.
erik555
12.07.13,17:30
este stale niekto kupuje okorenene masa, kde sa tie stare masa tym korenim zakryvaju? To si naozaj neviete kupit maso a doma sami okorenit?
lujza.j
12.07.13,17:45
že by lenivosť....
Zita5
12.07.13,18:06
erik555 súhlas.Ja osobne som nikdy také niečo nekúpila a taktiež kuracinu v paprike ..ani za svet.Však ak kúpim čerstvé mäso(hoci už ani tomu neverím)
tak príchuť si doma spravíme akúkoľvek chceme a vieme čo do toho dáme.To už pokladám za pohodlnosť kúpiť takto napaprikované, napácované a nacesnakované mäso
lujza.j
12.07.13,18:10
ja som nikdy ani mleté mäso....
kopretinka
12.07.13,18:54
kúsok marinády a pomaly 2x taká cena.....tá troška oleja a papriky toľko nestojí
srska
12.07.13,19:17
dtto
hubatá
14.07.13,06:05
Tiež vždy obdivujem gazdinky že si dajú v obchode zomlieť neumyté mäso (mlynček je samozrejme vzadu, tak ani nevieš koho práve melú). Nekupujem ani mäso zavreté v umelohmotných táckach, radšej aj v Tescu vystojím radu pri pulte s mäsom a už podľa vzhľadu vidím či je čerstvé alebo rozmrazené .....A to mäso v Lídli je také nejaké vodové, ani vlákna pekne nevidno, scvrkne sa pri pečení. Keby sme si mäso dorábali sami, zabili by sme dve muchy jednou ranou: neprispôsobiví by mali robotu a my kvalitné mäso.... Tak nám treba keď sme sprostí a dovážame odpad z celej EÚ.
misoft
14.07.13,18:26
Paáované mäso z obchodu - ani za milión. Mleté mäso zoberiem, keď mi ho zomelie (moja výhoda - poznám tých mäsiarov - neodrbali by ma). Čerstvé mäso - donesie mi radšej nové zo skladu (dokonca mi ukáže na veľkobalení i dátum spracovanie) - známosti - a nedá mi z pultu, kde leží niekoľko hodín.
misoft
14.07.13,18:27
V Lídli som čerstvé mäso nikdy nevidel, len porcované a balené.
pavol54
14.07.13,18:33
neprispôsobiví chovať nebudú takže robotu mať nebudú vraj pracovná povinnosť bola zrušená vtedy keď zrušili v ústave článok 4, teda VÚS, sprostý kto dováža, sprostejší kto kupuje. Keby ho nemal kto kupovať, tak veterinárov na druhý deň môžu zrušiť, alebo si vari myslíš že ten šmejd vozia na Slovensko na ukážku?