Ratam
18.07.13,16:15
Ahojte. Som mierne vystrašený z mojej stolice - už asi dva týždne nachádzam v nej biely hlien . Keď idem na WC, som len nadutý a nič zo seba neviem dostať alebo len veľmi minimálne množstvo (obalené tým spomínaným hlienom). Nemám žiadne bolesti, ani som nijako nemenil jedálny lístok. Predtým som mal stolicu normálne, teraz je to minimálne... Čo mám robiť?? ďakujem
Peggynka
18.07.13,15:49
Takýto stav som mala po antibiotikách (Dalacin).Lekár mi doporučil probiotiká,že stačí z lidla cmar cca 2 hod. po alebo pred požitím liekov.Antibiotiká usmrtili všetku potrebnú flóru v črevách.Laicky vysvetlené,ale v každom prípade treba ísť k lekárovi.Gastroenterológ by ťa mal vyšetriť.Držím palce.Neodkladaj to.
Čítaj aj toto,ale uvažuj,niektoré rady (užívanie vlákniny) sú pre teba nevhodné:
http://www.porada.sk/t209897-p2-hlien-v-stolici-caste-chodenie-na-wc.html
Žabinka
18.07.13,17:07
ja som mala niečo podobné, asi mesiac som mala z toho stresy, nakoniec som sa donútila navštíviť lekára, ktorý to diagnostikoval ako zápal čreva.. ako nález som mala uvedené: obraz ulceróznej proktitídy.. naordinoval mi čípky, ktoré som nemohla dlho nikde zohnať a probiotiká.. najlepšie je obrátiť sa na chirurga, prečo sa zbytočne trápiť a nervovať..