zabka3
22.07.13,17:19
Nevie niekto poradit co sa da robit so starsou zlomeninou stavca L2 niekedy su to neznesitelne bolesti ktore vystreluju do noh.
vlado 33
22.07.13,17:57
Ihneď k neurológovi, ten ťa pošle na CT alebo RTG vyšetrenie a ostatné sa dozvieš. Mal som zlomený L5 po úraze, viem čo to je. Mesiac na lôžku bez vstávania (ani na WC), po mesiaci korzet myslím, som to nosil 6 týždňov, rehabilitácia. Žiadna sranda, keď to zanedbáš, máš postarané o komplikácie. Pravdepodobne úlomok kosti tlačí na miechu.
zabka3
23.07.13,09:14
Len u mna je ten problem ze ja mam o 1/3 znizene telo stavca co potvrdila MRI a neurochirurg mi povedal ze s tym sa neda nic robit lebo je to uz stare pokial sa to dalo kazdy na to kaslal pretoze nevie ake su to bolesti.Tak neviem co by som mala ja este spravit ci je este nejaka moznost.
vlado 33
23.07.13,17:57
Presne to isté, znížený stavec o 1/3. Lenže ja som išiel druhý deň na vyšetrenie, keďže mi začali tŕpnuť nohy. Odporúčal by som ti zmeniť neurochirurga, spraviť si vyšetrenie na špecializovanom pracovisku. Počítaj s tým, že operácia ťa pravdepodobne neminie.