zera
24.07.13,22:42
mne sa vyplatili stare sporaky ca 40 rocne so starymi plechmi na pecenie Ziadne srakotry s tefalom..staci mi guma za 5 eur na pripecenie mozgu..alebo kolacu podla varianty chuti.. Piest len na tomto sporaku 40 rocnom plynovom za tie roky viem.Kolac je nadychany a dobry vzhladom.Radim vsetkym netreba podiehalt panike pecte na tom co mate po babke a ana sociku ,,,usetrite aspon 1tisicaz 15 tis Eur .nikdy sa vam nevrati investicia do sporaku sklokeramickom ci indukcnom, kolace rovnako chutia a cena plynu je vzdy mensia ako elektriny.a ak myslite ze setrenie je pol eura na rok ,kedze treba zratat cenu kupeneho sporaku do nakadu tak vam odporucam modrene heslo /;,,DALI STE TO >>>>>>>>do... pecka,..ale zas vam prajem... ze treba stare vymenit,, za nove..haha vyborne hahaha ved tlak verejnosti co povie , ze mate 100 rocnu trubu,?,, ved co na to povedia susedia? vam prajem hypotekarny uver za to tzv kvalitne pecenie a nech vas za vasu hlupost osklkbu na mesacnych splatkach .... v momente mesacnych splatok na 2 roky co podpisete ,,mate tu istu pec za dva roky o 20 perecent lacnejsu..hlupost nech vytazi a praje podnikaniu. ..demografia za 150 rokov ende slovak..len tak mimochodom...nechete miesto sproaku vidiet new york? neeeeee.. lebo ,,bojime sa ....a naco...hahhahhaa:}}
tictac7
26.07.13,18:47
....a toto si tu akože o čom točíš?
arizona
26.07.13,19:00
ani ja som nepochopila,neboj
tictac7
26.07.13,19:04
vďaka za ukľudnenie, som myslela, že to mám z toho tepla - prehriaté vedenie mi nedopína :)
kopretinka
26.07.13,19:07
sama sebe odpovedá na 2 roky starú otázku...? či??
lujza.j
26.07.13,19:15
lebo je to tu také bombové, že do svojej témy sa nemohla vyjadriť...ta sa preklopila do otázku....
kopretinka
26.07.13,19:18
ve´d mohla komentovať niektorú odpoveď