Meichan
26.07.13,08:54
Dobré deň

Chcela by som sa opýtať, slečna má 22 r., na nohách, na bruchu najviac viditeľné metličky, tiež na tvári, ktoré až tak vidieť nie sú. Zaujímalo by ma, či má niekto skúsenosť odstránenia laserom alebo krémikmi?
Nohy má biele ako stena, neopáli sa, nemôže používať samoopaľovacie prostriedky, preto sú veeeľmi viditeľné na tých nohách a na bruchu (v plavkách nebola 6rokov). U mladého dievčaťa veľký estetický problém..

ďakujem
kopretinka
02.08.13,14:12
krémiky nepomôžu,jedine laser, sesternica si dala odstrániť na tvári.pomohlo to.Ale bola iba raz,počet aplikácií záleží od toho,aký je rozsah.....
Meichan
04.08.13,19:33
na tretine tela, nohy úplne zametličkované, brucho polovica a čosi kdesi sa nájde aj na tvári a rukách..ale tie nohy sú hrozné, ľudia pozerajú čo ich má také špinavé
lujza.j
04.08.13,19:46
ludia sú debili...vždy budú čumákovať na niečo čo sa vymyká normálu....by som poriešila tvár a ruky...netvrdím že to nie je estetický problém, ale ludia majú daleko horšie zdrav. problémy .....treba sa nato pozrieť aj takto.....ked si môže dať plavky obézny človek prečo nie ona..:)
avalik
04.08.13,19:53
nemam skusenost s laserom ale so sklerotizaciou. pred 10 rokmi som si dala odstranit mini krcove zily - som spokojna s vysledkom doteraz

bola slecna na cievnom vysetreni? co odporuca lekar?

zaujimavy clanok http://www.vitalia.cz/clanky/metlicky-na-nohou-podporuje-uzivani-antikoncepce/
kopretinka
05.08.13,12:28
lekár povie,že kozmetický problém,zaplať si to....
avalik
05.08.13,17:16
na jednu stranu kozmeticky, na druhu stranu zdravotny ... ja som sa nevyjadrovala k financnej otazke ... a mimochodom, pri sklerotizacii som si zaplatila len injekcie :)
kopretinka
05.08.13,17:46
mne doktorka povedala,že to nie je zdravotný problém,mám na stehnách,odkedy si pamätám.
lujza.j
05.08.13,17:53
ja ich mám na nohách z vonkajšej strany-nie veľa, ale sú......zdedila som si:(....a mám to silno na háku:D