220870
27.07.13,17:58
bjuty smis
27.07.13,19:21
lebo pár sociálnych demokratov, ktorí nevedeli odborne argumentovať začali osobné útoky a urážky.
potom sa asi uvedomili a zahanbení zrušili tému....

asi im bolo nepríjemné, ked si z čistou hlavou prečítali tie svoje bludy....a výslovne sa museli hanbiť po osobných urážkách oponentov, ktorí boli v ekonomických témach úplne inde...

tiež som sa čudoval, bola to téma snád s najväčším počtom príspevkov...
kukučka
27.07.13,19:30
Na novej Porade sa nedajú rušiť témy, aspoň ja tu také okienko nevidím.
Aj uzatvorená téma sa niekedy na požiadanie znovu otvorila, skús napísať ss Richardovi.
arizona
27.07.13,19:43
Ta tema stratila svoj zmysel uz davno...posledne prispevky uz nemali zo zadanou temou nic spolocne :-(
jar88
31.07.13,04:29
Určite si presvedčená, že práve tvoj názor je ten najsprávnejší, neomylný a dokonca z tvojho subjektívneho pohľadu aj objektívny. Nemám pravdu?
------------------------
Uvedomuješ si, čo je vlastne tvojou úlohou?
buchač
31.07.13,04:45
...a Ty si presvedčený o svojej neomylnosti , pravde ???
...dokonca z Tvojho subjektívneho pohľadu a neobjektívnych názorov ???
...ani sa nepýtam , či mám pravdu .......
--------------------------------------------------------
Rozhodnutie arizony kvitujem ....
Indeed
31.07.13,06:10
Situacia v tejto oblasti /utajované informácie/ sa dosť prelomila, ked začal vychádzať časopis ZEM&VEK , normalne si ho možu ľudia kupiť v každom poštovom novinovom stanku aj v Kauflande a oboznámiť sa s touto problematikou
a všeobecne povedomie o doležitých veciach vzrastie, čo kvitujem
a jedincov , čo chcu tento trend blokovať bude stale dosť,
lenže 21.storočie je storočie duchovneho a duševneho osvietenia, treba to brať v tomto kontexte....
jar88
31.07.13,06:32
Ja si na rozdiel od Arizony môžem dovoliť prezentovať a myslieť si o sebe že som neomylný. Ja nemám úlohu Arizony. Nie som moderátor.
----------------------
Ja prezentujem seba a svoje pravidlá, nie Poradu. Arizona prezentuje ducha a pravidlá Porady z titulu moderátora a svoje vlastné, ako poraďák Arizona.
-------------------------
Chápeš, že to sú dve?
jar88
31.07.13,07:23
A to aj na Porade?
marjankaj
31.07.13,07:49
No ak si tak potrebuješ o tom podiskutovať s jar88, tak skús cez SSky. Tam vám do toho nikto nebude kafrať.:cool:
A ani proti etikete to veľmi nebude.
jar88
31.07.13,08:00
27.07.13 21:21
Pochváliť
bjuty smis
bjuty smis
lebo pár sociálnych demokratov, ktorí nevedeli odborne argumentovať začali osobné útoky a urážky.
potom sa asi uvedomili a zahanbení zrušili tému....
--------------------------
To čo je za slovné spojenie.?
Vraj sociálny demokrat a hanba? To mi akosi nejde dohromady, veď oni si myslia, že hanbiť sa majú tí druhý.
kukučka
31.07.13,09:02
No nemali argumenty, prešli na výsmech a nehanbia sa použiť urážky. Zatvorením témy si nič nevyriešila, tu to aspoň bolo pokope, teraz sa mudrci rozliezli po iných témach a "radia" o dušu.
arizona
31.07.13,09:18
Ja som niekde pisala, ze som temu uzatvorila??? A nemozem za to,ak si niektori clenovia nieco domyslaju ...Vo svojom prispevku som iba napisala svoj nazor na danu temu,ale respektujem, ze nie kazdy musi so mnou suhlasit .-)