branislavp
27.07.13,19:52
Diagnóza herpes od doktora nebola správna. T.j. ani liečba v začiatku nebola správna a narobilo mi to sakra problémy. Zmenila som po týždni kožného lekára a ten mi odobral krv. Výsledok negatívny. Tie predpísané obklady a mastičky mi dopomohli k takému stavu, že nohu pod kolenom v zhybe som mala najskôr červenú, potom tmavočervenú-až do tmavomodra sa to farbilo - ten pás bol široký asi 15-20 cm . Červeň postupovala od zhybu pod kolenom až nad koleno. Kožnou lekárkou som bola doporučená na infekčné i keď výsledky z krvi boli negatívne. Tá noha veľmi zle nielen vyzerala, ale aj bolela. Potom mi infektológ zobral ďalší odber krvi - výsledok - pozitívny. Užívam ATB, liečba trvá. Ešte mám 8 tabliet a po ich využívaní idem na kontrolu. Celú nohu mám pripuchnutú tie fľaky sa čiastočne zmiernili, nad kolenom mám evidentný opuch a koleno aj bolí. Vie mi niekto poradiť v mojom probléme. Okrem kožného, infektológa som bola aj u ortopéda. Ďakujem.
lujza.j
27.07.13,18:07
pozerala si diskusné fóra?
BXLmiami
27.07.13,18:28
No,to že teraz máš boreliozu neznamená,že na začiatku to nebol herpes.Kombinácia chorôb je vcelku bežná vec.
branislavp
28.07.13,02:49
No, podľa ďalších odborných lekárov bolo hodnotené, že nešlo o herpes.
branislavp
28.07.13,03:06
Pozerala som. Ale nič som nevyzistila pre môj prípad.