Genesis.SVK
29.07.13,09:03
Chcel by som na Znievskej 24 v Bratislave zaviesť internet a TV. Káble sú už naťahané len potreboval by som nejakého čo najlacnejšieho providera čo tu má pokrytie. Ide mi o net od 40 Mbit vyššie a základný balík programov. Takže ak by náhodou vedel niekto niečo doporučiť tak nech napíše.
erik555
29.07.13,12:36
Ked mate natahane kable, tak tie netahali konkretny poskytovatelia takychto sluzieb? Takze ty mozes od ktorych konkretnych providerov? Ani toto nemas zistene? A ked mas, tak aky je problem si ich sluzby na webe popozerat podla tvojich poziadaviek a zistit si sam tu najvyhodnejsiu cenu? To ste uz nacisto tak lenivy???
veronikasad
29.07.13,13:44
Genesis.SVK
29.07.13,16:50
Pozri do toho ako som lenivý ti nič nie je. Keď nevieš poradiť tak sa láskavo nevyjadruj. Milujem takých mudrlantov čo miesto rady len mudrujú a osočujú. Toto je poradné fórum a ja som položil normálnu otázku. 90 percent otázok položených na porade sa dá zistiť brovsovaním na webe a predsa ich ľudia pokladajú pretože to šetrí čas.
Genesis.SVK
29.07.13,16:52
tvoj odkaz mi nefunguje ale dik za snahu.
veronikasad
29.07.13,16:54
mne fuunguje
erik555
29.07.13,17:13
aj mne ;)
erik555
29.07.13,17:17
OK, mozno som ti zahral na citlivu notu...pravdivu.
Inak, ak si si nevsimol, tak tam mas aj radu, ze by si mohol vediet, ze akych providerov mozes vo svojom baraku cez kabel vyuzit. Tak ktori su to? Potom o to ostatne sa postarame my, ked si nevies pozriet na ich weboch sluzby/baliky s cenami :D
KoxXxo
29.07.13,18:36
erik555
29.07.13,18:55
a Orange Fiber? aj to moze pozriet podla ponukanych tv stanic...ja som za co najviac HD stanic a isper by mi menej vyhovoval. http://www.orange.sk/web/orange_doma/orange_doma.html
Genesis.SVK
29.07.13,19:35
no mne sa isper moc pacil lenze bohuzial na Znievskej 24 nemaju pokrytie :( som tam pisal ... ze internet by mozno bol ale museli by to overit TV nie. Prave preto som zalozil tuto temu ze ci nahodou nepozna tu v okoli nejakeho ineho lokalneho providera.
Genesis.SVK
29.07.13,19:37
ked som ho dal otvorit v novom okne tak uz mi ide ale ak ho dam otvorit v tom istom tak ee
Genesis.SVK
29.07.13,19:38
ja som si zistil takych hlavnych ako UPC, telekom a orange. Len som tak dufal ze tu v okoli bude nieco ako isper ale take co by malo pokrytie aj u mna kedze isper to tu nevykryva.
erik555
30.07.13,09:13
ja neviem, ale pisal si, ze kable su uz natahane! Ake kable? :D Nam do panelaku pred niekolkymi rokmi tahali opticky kabel od T-comu (teraz Telekom), tak hadam viem, ze mozem sluzby vyuzivat cez optiku od Telekomu a tak aj vyuzivam:D Prisli potiahnut do bytu opticky kabel a hotovo :D
Byvas v nejakom velkom baraku s mnozstvom bytov, alebo ake je to byvanie? To nikto v okoli nema informacie, ze ake kable ma tam ktory provider natahane, alebo...?

Kamarat, napr. podla webu Orange mas dostupny Orange Fibernet! Staci si tam zadat adresu a dozvies sa...par sekund a ani to nebolelo :D
Ľubomír
31.07.13,14:43
Načo sa ozývaš, keď nevieš poradiť. Táto stránka sa volá PORADA. Tu ľudia hľadajú konkretné skusennosti a nie takých chytrákov ako si ty. Na budúce sa radšej zdrž hlúpych invekrív. Ináč tvoj príspevok svedčí o tvojej inteligencii. Vyzeráš ako hlupák.
erik555
31.07.13,15:05
tak ja som hlupak? ja si neviem zistit, co mi ide do baraku? Si ma pobavil On caka, ze z toho baraku, kde byva, sa mu tu ozvu na porade? nemyslim si to, tak som mu naznacil, aka je logika. nepytal sa na skusenosti s konkretnym providerom, ale pytal sa na veci, na ktore ma odpovede aj bez tejto porady!
misoft
31.07.13,16:38
....i mne fungíruje :D
a02sk
31.07.13,16:57
Podla mna najlepsie nety s ddobrou telkou maju v orange. Ja mam od nich net a slape presne podla tabuliek. Fiber net ktory ma rychlost 100 megabit je v tejto krajine najlepsia volba v pomere rychlosti a vybornej ceny. Telka od orangu je vraj tiez dobra a istotne lepsia ako z lamackeho telekomu. Ja by som nad inym nerozmyslal mozno ziskas aj nejaku zlavu ked si to das oboje naraz alebo ktomu aajpevnu linku...
Ľubomír
01.08.13,13:09
Pýtal sa teba? Asi nie, takže si mal radšej mlčať. Druhykrát to nechaj na tých ktorí sú normalní.
erik555
01.08.13,14:33
nieco mo tom hadam viem...tak som mu aj nalezite poradil!!! casto je to o lenivosti...ved net ma iba na PORADU? :D Hadam nieco si pohladam, pozistujem, az potom sa o tom moze poradit, ze co je lepsie. Ale tu nebolo o com radit, ked ani sam nevie, co za kable od akeho providera ma natahane do baraku! Sam zije v baraku? :D ty budes hadam ten isty tip cloveka :D
Ľubomír
02.08.13,14:28
Škoda ti niečo písať. Nekadruj, pretože nepoznaš ľudí. Nevieš načo slúži Porada. Iba sa tu zbytočne vykecávaš. Jednoducho nechápeš, že niekto chce sa z niekym o niečom poradiť. Geniovia by mali chodiť na vedecké stránky. SAV je hladná po tebe. Viacej nepíš!
erik555
02.08.13,14:46
to nie je o geniovi, ale o lenivosti si najskor zistit zakladne veci, az potom sa prist poradit, ze co bude lepsie...ale tebe to tiez nezapina, lebo si asi taky isty neschopny. Viacej nepis, pretoze nemas o com!!!
Ľubomír
03.08.13,08:32
Si namyslenec, ktorý si myslí, že vie všetko najlepšie. Pritom si obyčajný úbožiak, ktorý nechápe obyčajné ľudské potreby. Jednoducho sa niekoho niečo spýtať. Toto ty vôvec nechápeš. To je podľa teba lenivosť? To si môže myslieť iba idiot. Nájsť si na stránke potrebém info nie je problém. Spýtať sa na niečo nie je lenivosť, lenže tebe to jednoducho nedochádza. Keď to nevieš pochopiť , tak zahoď klávesnicu.
erik555
03.08.13,09:04
Zial, tebe nedochadza o com som pisal! Takze je nezmysel sa tu o tom s tebou bavit, pretoze si zablokovany! Pretoze spytat sa na nieco, nie je spytat sa na nieco! Stokrat ti budem o tomto konkretnom probleme pisat, ze najskor si zadavatel temy mal zistit zaklad a nie napisat adresu a cakat od ludi, ze vyhladaju za neho, ktori provideri internetu su na tej jeho adrese! :D Toto nie je lenivost? Praveze takyto ludia by mali zahodit klavesnicu a pripojenie na net, pretoze ich nevedia v zaklade pouzivat!!! Google pozna kazdy, len poniektori ho nevedia pouzivat, resp. su lenivy si to pohladat a tak cakaju, ze to urobi za nich niekto iny! Vidim, ze aj tebe by mali zamedzit pristup k netu :D A uz nepis, lebo trieskas dve na tri...
EDIT: co hovoris na toto? (ani komentovat som nemohol...lebo to je uz ozaj sila!) http://www.porada.sk/t221648-webhosting.html :D