mystya
30.07.13,10:16
Prosím vás, idem prvý krát posielať Registračný list FO a Registračný list zamestnávateľa do Sociálnej poisťovne. Je povinnosť posielať to elektronicky, alebo môžem aj osobne alebo poštou??Pretože zatial nemáme pridelené od poisťovne žiadne prihlasovacie údaje..Ďakujem
veronikasad
30.07.13,08:24
Registráciu zamestnávatela sa vybav radšej osobne (v predstihu) a súčasne elektronickú komunikáciu, aby si mohla RL FO poslať elektronicky pred začiatkom výkonu práce.
mystya
30.07.13,08:45
A keď to už nestihnem??Môžem podať RL aj osobne??
veronikasad
30.07.13,08:47
Má sa posielať elektronicky, ale na našej pobočke zvyknú prvý reg.list po registrácii zamestnávatela zobrať aj v papierovej forme. V žiadnom prípade ho neposielaj poštou.
Mila123
30.07.13,08:53
áno, osobne na pobočke spolu s prihláškou ZĽ.....
pani za okienkom bude frfľať, ale urobí to......
kn-alka
30.07.13,09:38
Ja som posielala registračný list zamestnávateľa a RLFO prvého zamestnanca spolu poštou, len čo sme dostali IČZ, dala som žiadosť o el.komunikáciu, takže prvá výplata už išla elektronicky.
psps
20.09.13,09:49
Chcem sa spýtať na vyplnenie Registračného listu FO, konkrétne dátumu narodenia dieťaťa. Kedy sa toto políčko vypisuje? Naša zamestnankyňa odišla 7.8.2013 na MD, pričom som poslala Zmenu a vypísala som Dátum začiatku MD. Teraz 12.9. porodila a mala by som zrejme poslať znovu Zmenu a vypísať Dátum narodenia dieťaťa, alebo nie? Nechce ma to pustiť.