hronči
30.07.13,13:00
Dobrý deň,
chcel by som sa Vás opýtať, ako sa pozeráte na človeka, ktorý ma tetovanie na viditeľnom mieste (predlaktie). Tetovanie je čisto text, samozrejme nie je vulgárny.
Konkrétne ako ho vnímate, keď ho stretnete, a ako ho vnímate ako zamestnanca, alebo obchodného partnera. Respektíve aký máte na to osobný názor.
Za každý názor som vďačný.
alaya1
30.07.13,11:02
Je to kazdeho osobna vec. Komu to vadi, nech na neho nepozera, komu sa paci, nech pochvali.
kopretinka
30.07.13,11:15
pozerám sa cez kontaktné šošovky.
marjankaj
30.07.13,11:16
Zamestnanec:
Daj mu vyšší plat. Veď si ho zaslúži, keď má taký hendykep.:cool:

Obchodný partner:
Ak ťa to rajcuje, tak sa s ním zoznám intímnejšie.:---
erik555
30.07.13,11:17
samozrejme, ze v obchodnom partnerstve to nic esteticke nie je...v nejakom beznom zamestnani to hadam ziadny problem u nikoho nemoze byt, ved zalezi na jeho spravani.
kopretinka
30.07.13,11:18
samozrejme, ze v obchodnom partnerstve to nic esteticke nie je...v nejakom beznom zamestnani to hadam ziadny problem u nikoho nemoze byt, ved zalezi na jeho spravani.
aha,tak keď niekto má tetovanie,taks ním nebudeš obchodovať? aj keby ti dal lepšie podmienky ako netetovaný? :D
veronikasad
30.07.13,11:18
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
arizona
30.07.13,11:21
Mne osobne nevadi, je to kazdeho osobna vec. Ludi posudzujem podla inych kriterii,nie podla ich kerky...a ked je pekna, tak aspon je na co pozriet .-)
kopretinka
30.07.13,11:21
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
mne sa to tiež nepáči,ale myslím si,že v banke také nenájdeš,asi to bude mať schované pod oblečením.
veronikasad
30.07.13,11:22
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
mne sa to tiež nepáči,ale myslím si,že v banke také nenájdeš,asi to bude mať schované pod oblečením.
To bol len príklad - poukázala som na tetovanie veľkého rozsahu na viditelných miestach - hlavne na pozíciach v styku so zákazníkmi.
MarcoM
30.07.13,11:22
Ako obchodný partner - je mi to jedno.

Ako zamestnanec - ak sa to dá skryť, alebo to nie je na viditeľnom mieste tak mi to nevadí.
- ak je to na krku, alebo na inom viditeľnom mieste, tak by som takého zamestnanca neprijal.
marjankaj
30.07.13,11:23
Ako obchodný partner - je mi to jedno.

Ako zamestnanec - ak sa to dá skryť, alebo to nie je na viditeľnom mieste tak mi to nevadí.
- ak je to na krku, alebo na inom viditeľnom mieste, tak by som takého zamestnanca neprijal.
A keby si to dal vytetovať už ako tvoj zamestnanec, tak mu dáš padáka?:eek:
marjankaj
30.07.13,11:25
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
mne sa to tiež nepáči,ale myslím si,že v banke také nenájdeš,asi to bude mať schované pod oblečením.
To bol len príklad - poukázala som na tetovanie veľkého rozsahu na viditelných miestach - hlavne na pozíciach v styku so zákazníkmi.
No záleží, ktoré sú to tie "viditeľné" miesta. A aj ten "styk" so zákazníkmi je diskutabilný:---
alaya1
30.07.13,11:26
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
mne sa to tiež nepáči,ale myslím si,že v banke také nenájdeš,asi to bude mať schované pod oblečením.
To bol len príklad - poukázala som na tetovanie veľkého rozsahu na viditelných miestach - hlavne na pozíciach v styku so zákazníkmi.

Moja dcera si to dala tiez, ma to ma mieste, kde sa to da zakryt. . No, nepaci sa mi to, tolerujem to. Vyslovene sa mi hnusi tetovanie rozsahu , ake mal ten prezidentsky kandidat v Cesku- neviem meno, to mi prislo az zle. Tam je uz nejaka psychicka uchylka, preco toto porobil.
Meichan
30.07.13,11:26
Mal by ho mať zakryté oblečením. Neviem ako na Slovensku, tu to asi väčšine ľuďom nevadí. Sestra bola v Španielsku delegátka a musela v horúčavách hodiť v dlhých rukávoch, tam to je neprípustné. A pozor na ázijských obch. partnerov, tí sa na to pozerajú dosť negativisticky. Najmä tí starší.
veronikasad
30.07.13,11:27
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
mne sa to tiež nepáči,ale myslím si,že v banke také nenájdeš,asi to bude mať schované pod oblečením.
To bol len príklad - poukázala som na tetovanie veľkého rozsahu na viditelných miestach - hlavne na pozíciach v styku so zákazníkmi.
No záleží, ktoré sú to tie "viditeľné" miesta. A aj ten "styk" so zákazníkmi je diskutabilný:---
Janko, zadávatel píše o predlaktí ... A čo sa týka styku - o tom inom až po 22 hod.
marjankaj
30.07.13,11:32
Janko, zadávatel píše o predlaktí ... A čo sa týka styku - o tom inom až po 22 hod.
To bolo v zátvorke ako príklad.
A myslíš, že by malo byť viditeľné iba predlaktie?:--- Že by sme zaviedli burky povinne pre každého? To by potom asi nikomu nemalo vadiť.:---

A čo naše televízne celevrity? Veď tým vidieť skoro všetko.:---
Možno tetovanie žadúdka by som nezbadal:---
buchač
30.07.13,11:34
A pozor na ázijských obch. partnerov, tí sa na to pozerajú dosť negativisticky. Najmä tí starší.
Predpokladám , že vieš prečo ......či ???

Ak nie , stačí iba jedno slovo ....JAKUZA ...
alaya1
30.07.13,11:34
je to modny hit. len, ako bude vyzerat Slovensko o 30-40 rokov, ked ti potetovani zostarnu, koza ochabne. To budu obrazky:)
marjankaj
30.07.13,11:37
je to modny hit. len, ako bude vyzerat Slovensko o 30-40 rokov, ked ti potetovani zostarnu, koza ochabne. To budu obrazky:)
Keď aj koza ochabne, tak to teda nie je symetrické :D
alaya1
30.07.13,11:39
je to modny hit. len, ako bude vyzerat Slovensko o 30-40 rokov, ked ti potetovani zostarnu, koza ochabne. To budu obrazky:)
Keď aj koza - ˇ- ochabne, tak to teda nie je symetrické :D
:)
erik555
30.07.13,11:55
samozrejme, ze v obchodnom partnerstve to nic esteticke nie je...v nejakom beznom zamestnani to hadam ziadny problem u nikoho nemoze byt, ved zalezi na jeho spravani.
aha,tak keď niekto má tetovanie,taks ním nebudeš obchodovať? aj keby ti dal lepšie podmienky ako netetovaný? :D
tak to nie...mal som na mysli nejaky obchodny partneri, manazeri atd.! Je kazdemu zrejme, ze tetovanie sa nehodi k takymto povolaniam...mne sa tetovanie nepaci vobec!!! Ak uz to tetovanie musi mat aj zena, tak nejake decentny, pekny vzor, ale v nejakej tmavsej telovej farbe a nie tej klasickej modrej, ako vazni :D roznofarebne taktiez sa mi nepaci!
lujza.j
30.07.13,11:58
Moje decko ma tri kerky...vlastne štyri ...normalne neviem ratat...:D...nedalo sa tomu nejak zabranit....kedze si struhla aj na zápästie z vnutra co sa neda skryt tak by mohla mat s nejakym tym firemnym protokolok aj problem,ale to uz je jej problem.ostatne ma kade-tade:D...ja sa kazdorocne chystam....tak zas ze na jesen....
A co bude ked zostarnu....nic...ona hovori,ze tato generacia bude cela pokerovana...takze normalka....mne sa farebne kerky pacia....ale na druhych,ja len taky drobizg...chcem.chlapi okolo mna- kolegovia pokerovani....je to ine dnes ,je to umenie...ne jak nejaky rigo, ze " dig more" alebo "anča" a ine chutovky:D
buchač
30.07.13,12:00
je to modny hit. len, ako bude vyzerat Slovensko o 30-40 rokov, ked ti potetovani zostarnu, koza ochabne. To budu obrazky:)
Módny hit HLAVNE na Slovensku ...

Keď ochabne koza a či koža ???
Záleží aj na tom , kde je to tetovanie .
erik555
30.07.13,12:06
....je to ine dnes ,je to umenie...ne jak nejaky rigo, ze " dig more" alebo "anča" a ine chutovky:D
Je to umenie, ale na telo a natrvalo? Nie, neprosim :D
Tweety
30.07.13,12:16
Janiela
30.07.13,12:16
Ja by som si veľmi rada dala na rameno vytetovať motýlika - má to jeden háčik, bojím sa aj obyčajnej injekcie. Dokonca aj s úpravou obočia som váhala celé štyri roky. Som bojko.
Ale ináč, ak je pekné, tak prečo nie? AK má človek pekné telo a pekné tetovanie, tak je to krásny pohľad.
erik555
30.07.13,12:19
alaya1
30.07.13,12:21
je to modny hit. len, ako bude vyzerat Slovensko o 30-40 rokov, ked ti potetovani zostarnu, koza ochabne. To budu obrazky:)
Módny hit HLAVNE na Slovensku ...

Keď ochabne koza a či koža ???
Záleží aj na tom , kde je to tetovanie .

Ci si budeme navravat. Na prd je, keď ovisnu aj koža, aj koza.:---
erik555
30.07.13,12:21
Ale ináč, ak je pekné, tak prečo nie? AK má človek pekné telo a pekné tetovanie, tak je to krásny pohľad.
ja neviem, ale mne to nepride pekne...mne to stale evokuje tetovacky vaznov a to moze byt neviem aky pekny vzor :D
buchač
30.07.13,12:21
[QUOTE="lujza.j
...ja sa kazdorocne chystam....[/QUOTE]
Jedno " tetovanie " mám ...schválne úvodzovky , nakoľko sa jedná iba o bodku .
Na vojne si jeden mazák potreboval odskúšať, či má dobre pripevnené tri ihly na špilke ...mal som smolu , šiel som okolo ....

Keby som mohol ( ale zdravotné dôvody nedovolia ) , asi by som silno uvažoval nad nejakou ...
buchač
30.07.13,12:24
Ci si budeme navravat. Na prd je, keď ovisne/u aj koža, aj koza.:---
...to sa nedáááááááá ....musím .....:cool:

Nie vždy ....šak mne celkom pekne visí ....:rolleyes::---:D
marjankaj
30.07.13,12:46
Ci si budeme navravat. Na prd je, keď ovisne/u aj koža, aj koza.:---
...to sa nedáááááááá ....musím .....:cool:

Nie vždy ....šak mne celkom pekne visí ....:rolleyes::---:D

No keby si mal malý, tak by ti nevisel.:--- :rolleyes:
buchač
30.07.13,13:00
najkrajsie tetovanie na zene je ziadne tetovanie ;)
erik ....nože ju otoč , či aj na prednej časti tela nie je potetovaná ....
Tweety
30.07.13,13:01
Na to by ťa bolo, čo, ešte by sa Ti zvýšil tlak, hladina cukru a možno aj....
vevee
30.07.13,13:09
...ak by som bola zamestnavatel, absolutne by mi to neprekazalo!
marjankaj
30.07.13,13:13
...ak by som bola zamestnavatel, absolutne by mi to neprekazalo!
No nebuď taká istá.:eek:
Ak by ti pri takom zamestnancovi klesli tržby, tak budeš na to inak pozerať.
erik555
30.07.13,13:15
...ak by som bola zamestnavatel, absolutne by mi to neprekazalo!
zamestnavatel v com? v stolarskej dielni? :D
Ani mne neprekaza, len sa mi to nepaci :)
marjankaj
30.07.13,13:17
...ak by som bola zamestnavatel, absolutne by mi to neprekazalo!
zamestnavatel v com? v stolarskej dielni? :D
Ani mne neprekaza, len sa mi to nepaci :)
Veď o tom to je. V akom zamestnaní. U baníka je to naozaj jedno.
Ale taký opatrovateľ nejakej babky asi veľa sympatií mať nebude.
Tweety
30.07.13,13:20
Už som tu niekde písala, že som sa stretla s potetovaným pankáčom priamo v nemocnici. Mal žltozelenočervenomodrý kohúti chvost, či čo to bolo a tetovanie po celom tele. No, chudák tí pacienti, ktorých zvážal z operačnej sály.
marjankaj
30.07.13,13:24
Už som tu niekde písala, že som sa stretla s potetovaným pankáčom priamo v nemocnici. No, chudák tí pacienti, ktorých zvážal z operačnej sály.
A pritom to môže byť naozaj dobrý zamestnanec. Ale ak pacient nadobudne dojem, že ho vezú rovno do márnice....:eek:
erik555
30.07.13,13:24
Už som tu niekde písala, že som sa stretla s potetovaným pankáčom priamo v nemocnici. No, chudák tí pacienti, ktorých zvážal z operačnej sály.
suhlas... jednoducho sa to viditelne tetovanie v kazdom zamestnani nehodi. Hlavne ked ide o tzv. seriozne zamestnanie...
kn-alka
30.07.13,13:45
Aj ja som sa svojho bratranca (ktorý má mimochodom nespočetne veľa tetovaní po celom tele) pýtala, ako chce byť riaditeľom národnej banky, keď mu tetovania vytŕčajú z obleku. On na to mal pohotovú odpoveď: Neboj sa, to mi nehrozí. :D
Tweety
30.07.13,13:48
Keď píšeš o trčaní z obleku, napadla ma myšlienka. Možno je lepšie, keď niekomu trčí tetovanie z obleku, ako keď trčí slama z topánok.
asedma
30.07.13,13:58
Keď píšeš o trčaní z obleku, napadla ma myšlienka. Možno je lepšie, keď niekomu trčí tetovanie z obleku, ako keď trčí slama z topánok.
..presne tak..moja rec
kopretinka
30.07.13,21:41
Ako obchodný partner - je mi to jedno.

Ako zamestnanec - ak sa to dá skryť, alebo to nie je na viditeľnom mieste tak mi to nevadí.
- ak je to na krku, alebo na inom viditeľnom mieste, tak by som takého zamestnanca neprijal.
ale to je diskriminácia......ak ovšem nie si majiteľ banky :D
MarcoM
31.07.13,05:23
Samozrejme dôvod by bol iný ako tetovanie :)
kopretinka
31.07.13,06:29
Samozrejme dôvod by bol iný ako tetovanie :)no tak potom je to o to horšie
Llívia
31.07.13,06:31
Ako obchodný partner - je mi to jedno.

Ako zamestnanec - ak sa to dá skryť, alebo to nie je na viditeľnom mieste tak mi to nevadí.
- ak je to na krku, alebo na inom viditeľnom mieste, tak by som takého zamestnanca neprijal.
ale to je diskriminácia......ak ovšem nie si majiteľ banky :D
Podľa Zákonníka práce a antidiskriminačného zákona to diskriminácia nie je.
buchač
31.07.13,06:44
Podľa Zákonníka práce a antidiskriminačného zákona to diskriminácia nie je.
Ježiši Kriste ............
To sa niekedy fakt nedá .

Do každého oného , že problému , zamontovať zákon ...
Predsa každý normálny potetovaný sa nepôjde uchádzať o miesto v organizácii , ktorá je seriózna .
Lenže , ktorá organizácia je seriózna ???
Tie štátne ....???
Tie banky ???

Ozaj , spomínaš antidiskriminačný zákon ...
Mne sa ale v tejto súvislosti vybaví v podstate takýto pohľad :

Potetovaný , sfetovaný , spitý , degešký debilný cigán s kudlou v ruke , z ktorej kvapká krv bieleho jedinca ....
Následne sa celá osada bráni tým , že je to diskriminácia cigánov .... že ten biely sa pošmykol na hovne uprostred osady a sám sa napichol nešťastnou náhodou , keď degeš čistil zemiaky ( ukradnuté ) na obed pre svoje deti v počte cca 23 ( ani Boh ich totiž nevie spočítať ) ....
nasty
05.08.13,17:49
osobne si myslím, že je to dosť smutné ako si ľudia vytvárajú predsudky voči potetovaným. prečo by bol horší napríklad ten český kandidát na prezidenta od obyčajného nepotetovaného politika? veď je to taký istý človek, ako my ostatní.je to v poriadku, pokial sa niekomu tetovanie nepáči, nech si to nedá. ale myslieť si o niekom, kto má tetovanie, že je nejak morálne skazený alebo psychicky narušený je len o potvrdení vlastných stanovísk a predsudkov. a ako bude taká kerka vyzerať, keď bude človek starý? stará koža už tiež nevyzerá tak božsky ako za mlada, takže podľa mňa je to jedno :)
kukučka
05.08.13,18:19
Teba zaujíma názor na tetovanie a mňa zase dôvod, prečo si položil takú otázku? Ja nemám a ani som po ňom nikdy netúžila.
Pravopis ovládaš, si vzdelaný, ak je tebou popisované tetovanie vkusne urobené a na tvojej ruke, neprekážalo by mi.
mimotemy
Položil si otázku a viac sa neprihlásil, čítaš vôbec odpovede?
kopretinka
05.08.13,18:55
takých ľudí je tu viac......
hronči
08.08.13,13:51
Ďakujem Vám všetky veľmi pekne za odpovede :)
Čakal som reakcie všetkého druhu a môj predpoklad ste všetci splnili. Ale každý jeden komentár ma v niečo potešil :)
kukučka, čítal som si každý jeden komentár, ale nechcel som zasahovať teraz do diskusie a bol som aj kus zaneprázdnený, tak som sa k tomu dostal až teraz.
Aby som ti odpovedal. Uvažujem nad tetovaním, ale názory ľudí sú rôzne a chcel som vedieť názor používateľov porady. Hlavne preto, lebo po ukončení vysokej školy sa chcem zamestnať a chcel by som vedieť ako sa na ekonóma s tetovaním pozerá človek, ktorý s dotyčným príde prvýkrát do kontaktu. Moje rozhodnutie ovplyvňuje z určitej miery strach z toho, že ľudia ma odsúdia skôr, ako sa dokážem odprezentovať. Tak ako tu aj padol názor, že by k potetovanému zamestnancovi banky nešiel. A viac menej tohto aspektu tetovania sa bojím.
Ale tak či tak, nakoniec to bude moje rozhodnutie. Verím, že ho nikdy nebudem ľutovať :)
Ešte raz Vám všetkým ďakujem za príspevky ;)
kopretinka
08.08.13,14:10
Ďakujem Vám všetky veľmi pekne za odpovede :)
Čakal som reakcie všetkého druhu a môj predpoklad ste všetci splnili. Ale každý jeden komentár ma v niečo potešil :)
kukučka, čítal som si každý jeden komentár, ale nechcel som zasahovať teraz do diskusie a bol som aj kus zaneprázdnený, tak som sa k tomu dostal až teraz.
Aby som ti odpovedal. Uvažujem nad tetovaním, ale názory ľudí sú rôzne a chcel som vedieť názor používateľov porady. Hlavne preto, lebo po ukončení vysokej školy sa chcem zamestnať a chcel by som vedieť ako sa na ekonóma s tetovaním pozerá človek, ktorý s dotyčným príde prvýkrát do kontaktu. Moje rozhodnutie ovplyvňuje z určitej miery strach z toho, že ľudia ma odsúdia skôr, ako sa dokážem odprezentovať. Tak ako tu aj padol názor, že by k potetovanému zamestnancovi banky nešiel. A viac menej tohto aspektu tetovania sa bojím.
Ale tak či tak, nakoniec to bude moje rozhodnutie. Verím, že ho nikdy nebudem ľutovať :)
Ešte raz Vám všetkým ďakujem za príspevky ;)
ak si skalopevne presvedčený o tetovaní,tak ti nejaké názory môžu byť ukradnuté.
lujza.j
08.08.13,14:49
Ďakujem Vám všetky veľmi pekne za odpovede :)
Čakal som reakcie všetkého druhu a môj predpoklad ste všetci splnili. Ale každý jeden komentár ma v niečo potešil :)
kukučka, čítal som si každý jeden komentár, ale nechcel som zasahovať teraz do diskusie a bol som aj kus zaneprázdnený, tak som sa k tomu dostal až teraz.
Aby som ti odpovedal. Uvažujem nad tetovaním, ale názory ľudí sú rôzne a chcel som vedieť názor používateľov porady. Hlavne preto, lebo po ukončení vysokej školy sa chcem zamestnať a chcel by som vedieť ako sa na ekonóma s tetovaním pozerá človek, ktorý s dotyčným príde prvýkrát do kontaktu. Moje rozhodnutie ovplyvňuje z určitej miery strach z toho, že ľudia ma odsúdia skôr, ako sa dokážem odprezentovať. Tak ako tu aj padol názor, že by k potetovanému zamestnancovi banky nešiel. A viac menej tohto aspektu tetovania sa bojím.
Ale tak či tak, nakoniec to bude moje rozhodnutie. Verím, že ho nikdy nebudem ľutovať :)
Ešte raz Vám všetkým ďakujem za príspevky ;)
ak si skalopevne presvedčený o tetovaní,tak ti nejaké názory môžu byť ukradnuté.
....tetovanie bud človek chce alebo nechce...nič medzi tým neexistuje.....
kukučka
08.08.13,14:52
Presne tak, kto sa bojí, nech nejde do lesa....Potom bude neskoro ľutovať.
arizona
08.08.13,15:29
Ďakujem Vám všetky veľmi pekne za odpovede :)
Čakal som reakcie všetkého druhu a môj predpoklad ste všetci splnili. Ale každý jeden komentár ma v niečo potešil :)
kukučka, čítal som si každý jeden komentár, ale nechcel som zasahovať teraz do diskusie a bol som aj kus zaneprázdnený, tak som sa k tomu dostal až teraz.
Aby som ti odpovedal. Uvažujem nad tetovaním, ale názory ľudí sú rôzne a chcel som vedieť názor používateľov porady. Hlavne preto, lebo po ukončení vysokej školy sa chcem zamestnať a chcel by som vedieť ako sa na ekonóma s tetovaním pozerá človek, ktorý s dotyčným príde prvýkrát do kontaktu. Moje rozhodnutie ovplyvňuje z určitej miery strach z toho, že ľudia ma odsúdia skôr, ako sa dokážem odprezentovať. Tak ako tu aj padol názor, že by k potetovanému zamestnancovi banky nešiel. A viac menej tohto aspektu tetovania sa bojím.
Ale tak či tak, nakoniec to bude moje rozhodnutie. Verím, že ho nikdy nebudem ľutovať :)
Ešte raz Vám všetkým ďakujem za príspevky ;)
Ak sa ti tetovanie paci,tak si ho daj urobit.
Jemne a vkusne tetovanie hadam nemoze nikoho poburit!

Pre istotu si ho daj urobit na take miesto, kde ho mozes skryt v pripade potreby napr.pod rukav kosele :-)
To pre pripad "nejakeho" zamestnania, prac.pohovoru a pod.
lujza.j
08.08.13,15:52
....neviem, ja si myslím že tetovanie nie je o tom že "Ak sa ti tetovanie paci,tak si ho daj urobit".....s tým treba byť tak nejak zžitý .....pre každého tetovaného to jeho tetovanie niečo pre neho vypovedá...každé jedno, lebo jedno neostane asi nikdy.......teda ja to takto vidím...
arizona
08.08.13,16:13
....neviem, ja si myslím že tetovanie nie je o tom že "Ak sa ti tetovanie paci,tak si ho daj urobit".....s tým treba byť tak nejak zžitý .....pre každého tetovaného to jeho tetovanie niečo pre neho vypovedá...každé jedno, lebo jedno neostane asi nikdy.......teda ja to takto vidím...
Lui,poznam vela ludi, co ma totovanie. Jedno a dlhe roky,skratka sa im to paci a hotovo.
Je to ale nieco ine,ked stratnes cloveka potetovaneho od hlavy po paty,ktory hlada este nejaky kusok pre novy obrazok...to asi zadavatel otazky nemyslel. To uz posobi odstrasujuco a nevkusne. Ale to uz je ina kategoria...
lujza.j
08.08.13,16:52
....neviem, ja si myslím že tetovanie nie je o tom že "Ak sa ti tetovanie paci,tak si ho daj urobit".....s tým treba byť tak nejak zžitý .....pre každého tetovaného to jeho tetovanie niečo pre neho vypovedá...každé jedno, lebo jedno neostane asi nikdy.......teda ja to takto vidím...
Lui,poznam vela ludi, co ma totovanie. Jedno a dlhe roky,skratka sa im to paci a hotovo.
Je to ale nieco ine,ked stratnes cloveka potetovaneho od hlavy po paty,ktory hlada este nejaky kusok pre novy obrazok...to asi zadavatel otazky nemyslel. To uz posobi odstrasujuco a nevkusne. Ale to uz je ina kategoria...
....hmmm...tak ja zas len tú druhú kategóriu poznám;):D
marjankaj
10.08.13,09:00
Takéto?:---
kopretinka
10.08.13,09:03
Takéto?:---
ježiši :D
lujza.j
10.08.13,09:03
Takéto?:---
vyzerá to priateľsky a silno decentne....:D...
Žabinka
10.08.13,09:11
ja rozmýšľam o tetovaní 25 rokov, zatiaľ mi to uniká.. ale len niečo mini, nie také decentné, ako pridal marjankaj :) syn mi chcel darovať tetovanie k 45, ale dáko z toho zišlo..
marjankaj
10.08.13,09:17
ja rozmýšľam o tetovaní 25 rokov, zatiaľ mi to uniká.. ale len niečo mini, nie také decentné, ako pridal marjankaj :) syn mi chcel darovať tetovanie k 45, ale dáko z toho zišlo..
Veď keď k jednému zrnku piesku pridáš ďalšie, tak z nich ešte nebude hromada piesku. Koľko zrniek piesku musíš pridať, aby vznikla hromada?:D
buchač
10.08.13,09:31
To pre pripad "nejakeho" zamestnania, prac.pohovoru a pod.

Tento by mohol ísť kľudne aj do banky za prepážku prvého kontaktu ....;):---:D


http://www.michalkunik.estranky.sk/img/mid/461/epic-wtf-fail-piercing-tattoo-body-modifications_13140106644.jpg
sito
10.08.13,09:32
:eek: Tetovanie na mozgu sa neprevádza, nerobí! Mozgy sa inak upravujú, vymývaj. Pokiaľ niekomu vadí na niekom tetovanie, ktoré neovplyvnilo jeho myslenie pri požadovaných požiadavkách pri práci na osobu, ktorá má tetovanie. Nemá náhodou vymytý mozog?

Ale všetko je osobné! Tetovanie, aj zamestnanie. Aj tetovaný zamestnanec, aj tetovaný zamestnávateľ môže byť.

Veď ani jeden nemá 45 - 55 rokov, keď sa narodí, čí?
arizona
10.08.13,13:09
To pre pripad "nejakeho" zamestnania, prac.pohovoru a pod.

Tento by mohol ísť kľudne aj do banky za prepážku prvého kontaktu ....;):---:D


http://www.michalkunik.estranky.sk/img/mid/461/epic-wtf-fail-piercing-tattoo-body-modifications_13140106644.jpg
Ludkovia, neblaznite!!!

Toto su uz extremni blbci.Takych stretnut na ulici,to fakt asi zomriem od strachu,aj ked voci decentnemu tetovaniu nemam vyhrady,ani mi nevadi.Takato kombinacia je desiva, brrr !
Zadavatel mal na mysli nenapadne mensie tetovanie .-)
marjankaj
11.08.13,09:12
Takéto?:---
ježiši :D
No veď pri pracovnom pohovore to môže prekryť maskou Fantomasa:---
A bude aj vlk sýty aj koza celá:D
marjankaj
11.08.13,09:14
[QUOTE="arizona"]
To pre pripad "nejakeho" zamestnania, prac.pohovoru a pod.

Tento by mohol ísť kľudne aj do banky za prepážku prvého kontaktu ....;):---:D

Ludkovia, neblaznite!!!

Toto su uz extremni blbci.Takych stretnut na ulici,to fakt asi zomriem od strachu,aj ked voci decentnemu tetovaniu nemam vyhrady,ani mi nevadi.Takato kombinacia je desiva, brrr !
Zadavatel mal na mysli nenapadne mensie tetovanie .-)
Malé je podľa teba decentné?:---
No aj tak by sa to mohlo povedať:D
kopretinka
11.08.13,09:33
ehm,keby sedela v tej banke táto a hore bez,tak by to tetovanie asi nevadilo,či? http://toptattoogirls.files.wordpress.com/2013/01/5754.jpg
marjankaj
11.08.13,09:36
ehm,keby sedela v tej banke táto a hore bez,tak by to tetovanie asi nevadilo,či? http://toptattoogirls.files.wordpress.com/2013/01/5754.jpg
Keby bola hore "bez", tak by sme kukali na to tetovanie.:---
Hore "bez"=hore po tatkovi. :---
erik555
11.08.13,10:19
ehm,keby sedela v tej banke táto a hore bez,tak by to tetovanie asi nevadilo,či? http://toptattoogirls.files.wordpress.com/2013/01/5754.jpg
Mne to na tak peknej zene vadi!!! Mne taketo tetovanie pekne absolutne nepride! Vlastne ziadne na peknej zene...na nejakej vazenkyne/chuliganke to pochopim :)
KatulkaZ
11.08.13,10:51
Určite by mi to nevadilo, ak by ten človek nebol potetovaný od hlavy až k päte, tak je to podľa mňa len a len na zamestnávateľovi, ako to vidí on. Ako zákazníkovi by mi to nevadilo, ak by to treba nebola zdravotná sestrička, ktorá by mala potetované obe ruky, to by mi prišlo trochu nemiestne, ale malé tetovanie, text, obrázok, nič obludného - to všetko je v poriadku.
možno by to mohlo vadiť treba u učiteľky v škôlke alebo nanižším stupni školy, ale skôr je to o dohovore a komunikáciu s nadriadeným.
marjankaj
23.08.13,08:28
Tweety
23.08.13,10:01
To aby nemusela dlho rozmýšľať nad svojími skúsenosťami. Starším to už tak nepáli ako za mlada.
arizona
23.08.13,11:52
Ja som si zrovna vcera spomenula na tuto temu. Bola som vo VUB, obsluhovala ma mlada zena. Vsimla som si, ze na predlakti zo spodnej strany tiez mala vytetovane nejake cinske znaky.A mala kratky rukav na bluzke.
Takze asi aj banky su uz trochu tolerantnejsie,ked im to nevadilo...
marjankaj
23.08.13,11:57
Veď žiadny zákon to nezakazuje. A sú zamestnania, kde to vhodné nieje. Napríklad aby plešatý farár mal potetovanú lysinu.:D Ak by to malo odstrašujúco pôsobiť na klientov, tak je vhodné sa tomu vyhnúť.
marjankaj
23.08.13,11:58
To aby nemusela dlho rozmýšľať nad svojími skúsenosťami. Starším to už tak nepáli ako za mlada.
No ty máš na to ešte času dosť. Či?:--- :D
pmajap
23.08.13,13:14
sito
23.08.13,14:00
Tetovanie? Už je to aj krásne, aj na tetovaných, ktorí nie sú krásni. Kedy si ho nebolo možné získať, ani pod rukou, ako ticho! Len vybraná spoločnosť, mohla, ho získať ...

Teraz je to umenie s ktorým sa umiera, tá osoba, ktorá ho nemá, aj bez umenia, tiež ... bože nám pomáhaj, že?
pmajap
23.08.13,17:37
Tetovanie, na pracovisko, z pracoviska.
Osobne nepoznám decentné tetovanie, vždy je to tetovanie, viem mnohí so mnou nesúhlasíte, ale vadí mi to ako spustené očko na silonkách.
http://www.ciboha.sk/images/stories/2010_05_tattoo_zadky/5.jpg
sito
24.08.13,15:56
maja, bez p, p.

To pozadie je biele, ako u snehulienky, či snehuliaka.

http://www.ciboha.sk/images/stories/2010_05_tattoo_zadky/5.jpg

Ale tých trpaslíkov je šesť? ktorý má to šťastie, že je v ...

Dobre to vystihol Tomášek, nie kardinál.

http://www.youtube.com/watch?v=Hllk21wloMo

Žiaden klus. Na každého príde! Čas nie je možné zastaviť. Očko spustené na silónke je raťazová reakcia, nie len na silónke.

Dlho, do zadku, teraz, a aj dlho do predku, to vystihol ...
pmajap
24.08.13,17:50
Sitko,s "k" (v tom dobrom slova zmysle) tu je komplet zostava, ale asi došlo počas umeleckej činnosti k zaplynovaniu a postavy sú trochu nejasné, takže kto nadčasuje na
chlpatom, nie kráľovskom pracovisku ťažko povedať. :D
http://1.bp.blogspot.com/-woBAfJ2S7Gs/UMuYGKDt07I/AAAAAAAABXA/DNQkZ8xBNMY/s1600/clipdwarfs211.gif
sito
24.08.13,18:23
Aby ti pravdu povedal, všetci majú radosť. Len ten vpravo, dudroš? Ale, taký sa nájde, vždy a všade. Či v politike nie?

A myslíš. že autor chcel doslovne, do detailov vystihnúť, že nemá názor?

Je možné mať na riti, Je možné ich mať v prdeli, riti.

Ale nie, takí boli, sú, a aj budu, trpaslíci.l Len šašovia sa menia, publikum? Tiež.

O tom je život, ...
pmajap
24.08.13,19:03
Aby ti pravdu povedal, všetci majú radosť. Len ten vpravo, dudroš? Ale, taký sa nájde, vždy a všade. Či v politike nie?

A myslíš. že autor chcel doslovne, do detailov vystihnúť, že nemá názor?

Je možné mať na riti, Je možné ich mať v prdeli, riti.

Ale nie, takí boli, sú, a aj budu, trpaslíci.l Len šašovia sa menia, publikum? Tiež.

O tom je život, ...

Tak je, aj umelec pochopil, že kto šomre je v prdeli, ale tam sme už všetci... už ani emigrovať nemáš kde, všade je to v .....
sito
24.08.13,19:24
Aby ti pravdu povedal, všetci majú radosť. Len ten vpravo, dudroš? Ale, taký sa nájde, vždy a všade. Či v politike nie?

A myslíš. že autor chcel doslovne, do detailov vystihnúť, že nemá názor?

Je možné mať na riti, Je možné ich mať v prdeli, riti.

Ale nie, takí boli, sú, a aj budu, trpaslíci.l Len šašovia sa menia, publikum? Tiež.

O tom je život, ...

Tak je, aj umelec pochopil, že kto šomre je v prdeli, ale tam sme už všetci... už ani emigrovať nemáš kde, všade je to v .....

Citujem, nebýva zvykom, mojim. Opakovať sa na porade, no niekde to nejde, nie do mojej predstavy. ale čo, čo už ja vidím, akú predstavu môže, mať?

Len, aby sa mu tých 7 000 € vrátilo.. Keď my nie, tak nech to nie je , nie sú v .....
jigglypuff
26.08.13,17:54
Na tetovani nevidim nic zle. Je mi jedno, co kde ma clovek vytetovane, je to kazdeho osobna vec. Pokial sa mi niekoho tetovanie naozaj paci, tak pochvalim. Ked mi nepride byt pekne, tak som ticho.

Ked si vsimnem, ze niekto ma tetovanie tak sa nad tym ani nepozastavujem. Na zamestancovi by mi zalezalo na tom, ako odvadza svoju pracu. Je pravda, ze pokial by prichadzal do priameho styku so zakaznikmi, tak by nejaki ludia mohli byt viacej nedovercivi alebo pohorseni, hlavne dochodcovia; no radsej by som zamestnala niekoho kto bude potetovany od hlavy az po paty a bude si riadne plnit svoju pracu ako niekoho bez tetovania co sa bude furt len flakat.
milan278467
10.01.14,11:53
No tetovanie ako take je myslim problem hlavne na slovensku a v postkomunistickych riesite tu otazku ci by bolo vhodne aby mal nejaky napr manager resp vyssie postaveny clovek tetovanie vacsina reakcii je negativna,,,avsak vzdy ide o konkretneho cloveka aj clovek ktori je cely potetovany moze mat v konecnom dolsedku ovela lepsie schopnosti,skusenosti a pracovne nasadenie ako ten ktory vyzera podla nejakej spolocenskej etikety. Zijem v Anglicku a tu s tym nemaju problem pracoval som kedysi v jednej firme kde riaditel mal potetovane ruky kvalita tohoto tetovania bola styl leopoldov ale aj napriek tomu ho spolocnost akceptovala v priebehu rokov ako som tam pracoval si tetovania davala napr aj obchodna riaditelka,,tu ma tetovanie kazdy,vodic autobusu,manager,riaditel,policajt a ludia s tym nemaju problem,,moj znamy studuje na univerzite v birminghame za zdravotaka a taktiez ma potetovane cele ruky,,priatelka bola na tetovanie v jednom anglickom studiu a ako sme si tak postavali pred studiom siel okolo cca 78rocny dochodca a tetovanie jej pochvalil, a takychto prihod je viac,,na Slovensku by ste sa skor stretli z negativnym nazorom a to mozno aj preto lebo slovenska spolocnost ma potrebu skatulkovat a zaradovat ludi niekam na zaklade vyzoru,,konieckoncov tetovanie je slobodna volba a sucast urciteho zivotneho stylu a kultury,,kazdy ma pravo na svoj nazor a nikto mu ho nema pravo brat ,kedze sa tvarime ako tolerantna spolocnost ktorej diskriminacia nic nehovori nemali by sme tak brat iba mensiny alebo ine rasy ale napriklad aj ludi s tetovanim,,v taliansku je napriklad jeden tater ktory berie za 1 den tetovania 1800eur,,toto tetovanie je o velkosti zhruba predlaktie ale nie kolom dokola ako cely rukav ale jeden obrazok,potom mi povedzte preco by sme mali odsudzovat ludi ktory maju iny pohlad na zivot a iny nazor a tetovanim ho chcu vyjadrit ,preco by sme ich mali degradovat na najnizzsiu spolocensku uroven,Nakoniec stat nam riadia ludia ktori maju oblek,sako a vyzeraju presne tak ako by mali vyzerat podla spolocenskej etikety,,a kam nas dostali? zbedacili cely narod,rozpredali krajinu a z ludi si robia srandu,,problem ludi ako takych je ze svoju pozornost radsej sustredia tam kam nemaju namiesto toho aby sa zaoberali tym co je naozaj podstatne a co moze naozaj zmenit nieco k lepsiemu,
peťka_s
11.02.14,18:48
Na tetovani nevidim nic zle. Je to od každého vec, pre mňa je to ako s farbou vlasov, niektoré ženy preferujú ružovú iní prírodné :-)
kajuska953
02.04.14,09:42
mne osobne to nevadi ak sa to paci tim ledom nech si to daju kam chcu.
ale ak ma tetovanie clovek so serioznim zamesnanim viditelne nepaci sa mi to
buchač
02.04.14,10:16
No tetovanie ako take je myslim problem hlavne na slovensku....

No pokiaľ spomínaš Slovensko (http://www.porada.sk/slovensko#__AUTOKW) versus Anglicko , tak by bolo dobré si aj preštudovať čo - to o samotnom tetovaní a nie hodnotiť a dokonca odsudzovať Slovákov a pohľad na to tetovanie ...

Otázkou je skôr to , že kto a prečo sa dá tetovať ... kto a prečo tetovanie znovuobjavil ...