vojo
01.08.13,15:48
http://www.epi.sk/Main/Default.aspx?Template=~/Main/TArticles.ascx&phContent=~/EDL/ShowArticle.ascx&ArticleId=7250
Dobrý deň, chcel by som právnu radu ohladom Dohody o zrážkach zo mzdy (iných príjmov) dlžníka, ďalej len dohoda uzavretá podľa par. zákona č. 40/1964 zb Občiansky zákonník. A to ak strany dojednajú v zmysle par. 551 Občianskeho zákonníka k zabezpečeniu pohľadávok voči spoločnosti. Chcel by som vedieť či je zamestnávateľ povinný zo zákona tieto zrážky vykonávať pokiaľ nie su prednostné zrážky a čo sa dá robiť v prípade ak tieto zrážky samovoľne odmietne vykonávať resp. ignoruje túto dohodu. Druhá otázka: Ak už vykonáva tento druh zrážky či môže samovoľne prestať vykonávať bez súhlasu veriteľa len na písomnú žiadosť od zamestnanca.Kde sa domôcť práva ak takto nekoná? (Inšpektorát práce alebo len súd?) Ďakujem.
Llívia
06.08.13,10:37
Podľa mňa je povinný tieto zrážky vykonať. Ak si predložil dohodu a zamestnávateľ zrážky nevykonáva, porušuje Zákonník práce a môžeš sa obrátiť na inšpektorát práce.

Zákonník práce
(3) Ďalšie zrážky zo mzdy, ktoré presahujú rámec zrážok uvedených v odsekoch 1 a 2, môže zamestnávateľ vykonávať len na základe písomnej dohody so zamestnancom o zrážkach zo mzdy, alebo ak povinnosť zamestnávateľa vykonávať zrážky zo mzdy a iných príjmov zamestnanca vyplýva z osobitného predpisu.

Osobitným predpisom je tu Občiansky zákonník:

§ 551 Dohoda o zrážkach zo mzdy a z iných príjmov
(1) Uspokojenie pohľadávky možno zabezpečiť písomnou dohodou medzi veriteľom a dlžníkom o zrážkach zo mzdy; zrážky zo mzdy nesmú byť väčšie, než by boli zrážky pri výkone rozhodnutia.
(2) Proti platiteľovi mzdy nadobúda veriteľ právo na výplatu zrážok okamihom, keď sa platiteľovi dohoda predložila.
(3) Ustanovenia odsekov 1 a 2 platia aj pre iné príjmy, s ktorými sa pri výkone rozhodnutia nakladá ako so mzdou.
Jana Motyčková
06.08.13,11:10
Súhlas s Lliviou. Domôcť práva sa môžete na súde. (Obdobné súdne rozhodnutia už existujú). Môžete skúsiť aj IP, ale myslím si, že ten konať nebude.