carpe diem
07.08.13,11:15
Chcem sa informovať, máte niekto skusenosti s pracou finančného poradcu pre skupinu OVB? je to výhodné vôbec, viem že nie je stále príjem a človek sa musí snažiť, ale či vôbec banky radi spolupracujú s finančníkmi z danej skupiny OVB?? aký je Váš názor, prípadne postoj k finančným poradcom. Viete im dôverovať, prípadne je táto spoločnosť schopná a spoľahlivá ako pre klienta, tak aj pre samotného poradcu, či sa vie uživiť, ak nič iné nerobí a nie je študent VŠ, len samostatná jednotka.
dakujem za akúkoľvek radu... C.D.
duves
07.08.13,10:04
julysak
07.08.13,11:25
Bol som u nich
aj financiám rozumiem
aj som na RM systéme obchodoval za vlastné (cca 40 000 Sk ).

PS
Zabudni na nich !
carpe diem
07.08.13,13:41
..takže radšej od nich ruky preč...? prípadne pre nich asi veľmi nie je dobré pracovať..? alebo mám sa držať hesla: "neskúsiš-nemáš"??? dik..
julysak
08.08.13,08:06
nielen OVB nakoniec na teba začne tlačiť :

- postav si plán, koľko by si chcel zarobiť = x
- teda musíš ukecať = y
- a k tomu potrebuješ jednať s =2y
- a teda osloviť = 5y

BP ešte mali aj kalendár, kde sa toto zapisovalo, takže žiadne také, že robíš si na koľko máš chuť :D :D
patrixo
08.08.13,09:19
Vy chctete pracovať pre OVB? Tak potom ale nemôžete byť finančným agentom. Môžete byť napr. v IT podpore, alebo administratíve atď.. Ak chcete byť obchodníkom, tak môžete len spolupracovať vo forme SZČO. Ďalej, OVB nie je skupina ale holding. Finančných poradcov na slovensku je iba hŕstka, ak spolupracujete s OVB, tak ste obchodník, poradenstvo je samozrejmou súčasťou obchodu. Moja skúsenosť s finančnými inštitúciami (nielen bankami) s ktorými ako obchodník spolupracujem je výborná, až som bol milo prekvapený, keď som začínal... Spoločnosť je spoľahlivá avšak klientovo šťastie nezáleží na spoľahlivosti spoločnosti, ale na spoľahlivosti daného obchodníka, s ktorým klient prichádza do styku. A čo sa týka "uživenia" sa, keď je človek šikovný, seriózny a pracovitý, finančné ohodnotenie nadštandardné a dlhodobé (samozrejme príjem vyplýva z obratu obchodníka)