Meichan
07.08.13,14:54
Dobrý deň. Nedávno som si kúpila v črepníkoch spomínané rastlinky a zaujímalo by ma ako sa o ne starať. Polievam každý druhý deň, ale neviem či ich treba aj hnojiť, alebo nie, aby neoschli a nechytili plesne? Poradíte? Ďakujem
Pisica
07.08.13,13:33
najviac sa mi osvedčil samozavlazovací truhník, presadiť, uložiť nie na priame slnko. V kvetináčoch dlho nevydržia
mimaBe
07.08.13,13:36
petržlen a pažítku nedávaj do jedného truhlíka, nemajú sa radi:), pažítka prebije petržlen a ten časom vyschne
fortunka
07.08.13,13:41
no podla mna ani pazitka ani petrzlen dlho v kvetinaci nevydrzia, hnojit sa teda nemusia.. Mata je nezmar, ta mi nikdy nevyhynula, vydrzi mi aj ked ju v zime necham na balkone... nehnojim ju. Polievam ked treba.
misoft
07.08.13,16:26
no podla mna ani pazitka ani petrzlen dlho v kvetinaci nevydrzia, hnojit sa teda nemusia........................................... ....... Polievam ked treba.

Hehehe - ani mne dlho nevydržia - furt to orvu - šak čerstvé - to na chľeba s maslom, abo šmaľcom, to do poľivky, to do mesa, to do bandurkoch......
:D:D :D:D ;)
pavol54
07.08.13,19:25
no podla mna ani pazitka ani petrzlen dlho v kvetinaci nevydrzia, hnojit sa teda nemusia........................................... ....... Polievam ked treba.

Hehehe - ani mne dlho nevydržia - furt to orvu - šak čerstvé - to na chľeba s maslom, abo šmaľcom, to do poľivky, to do mesa, to do bandurkoch......
:D:D :D:D ;)
kúp si vňaťový síce má blbý koreň ale bohatú vňať
lujza.j
07.08.13,20:01
Meichan
08.08.13,15:49
ĎAKUJEM ZA VŠETKY RADY
misoft
08.08.13,18:24
kúp si vňaťový síce má blbý koreň ale bohatú vňať
No veď ten padol rýchlo za obeť :D
Česť jeho zelenej pamiatke :D