gargamel1
08.08.13,14:03
Dobrý deň. S priatelkou sa zatial len tak mazname, prsty, jazyk a tak, no dnes rano a predvcerim rano sa mi stazovala ze ju boli hlava a ma chut na zvracanie. Priznak tehotenstva .. no nezda sa mi to realne, kedze som s nou pohlavny styk este nemal. Vravela, ze by to mohlo byt z toho ze vcera vecer trochu pila a den predtym ako sa stazovala prvykrat vecer zjedla nieco tazke, ta nevolnost rano trva mozno 15-30 min. po zobudeni. Jediny sposob ako by mohla otehotniet je, ked lezi na mne dost natlacena (K tomu doslo po predchadzajucom menzese,ktory bol nacas,minuleho tyzdna vo stvrtok a piatok.) Aj to som sa este pri nej nespravil a je tam len ta predejakulacna tekutina na slipoch. Nikdy ked lezi na mne tak nie je vyzlecena. minimalne ma ona gatky a ja slipy resp. ona je hola a ja mam slipy + nohavice, takze ku kontaktu vaginy s penisom dochadza len cez niejake 2 vrstvy oblecenia aj to nie priamo. chcem sa opytat ci je nejaka sanca na otehotnenie, kedze to teraz neprichadza do uvahy a keby mi nepovedala, toto ze rano jej bolo zle tak ma to ani nenapadne riesit, lebo sanca na otehotnenie za takychto okolnosti je velmi miziva ked vobec nejaka. Vdaka za odpoved
Mila123
08.08.13,12:19
Gargamel koľko máš rokov?
gargamel1
08.08.13,12:20
17
kremienok76
08.08.13,12:21
Tento príspevok dúfam nie vtip.... :D .... No takéto obavy už idú ruka v ruke so sexuálnymi skúsenosťami :D Ideálne by bolo kúpiť si tehotenský test, ktorý majú už pomaly v každej drogérií a skúsiť aký bude výsledok. Testy sú ale spoľahlivé až cca 10 dní po možnom oplodnení, takže skôr by boli výsledky skreslené.
buchač
08.08.13,12:25
Zdravas, Mária, milosti plná, Pán s tebou.
Požehnaná si medzi zenami a požehnany je plod zivota tvojho Jezis.

Ľudia , zázrak ......


P.S.:
Jeden taký inseminátor už tu bol , tému mu vymazali .... :D
kopretinka
08.08.13,12:27
a na prírodopise,keď sa preberalo rozmnožovanie,si chýbal?
lienocka001
08.08.13,12:28
no ked som si to citala najprv som sa musela chechat a potom som si spomenula na jeden par zo sirsej rodiny ... ktory sa tiez takto maznal a nakoniec ona skoncila ako tehotna a zaroven panna .... co sa samozrejme po rychlej svadbe rychlo zmenilo ... takze mozne to je ...
gargamel1
08.08.13,12:28
nie, ja viem ze to je takto nemozne. Ale znepokojilo ma to kedze taketo ranne nevolnosti este nikdy nemala vraj.
kremienok76
08.08.13,12:29
výstižné :D no al enejako začať musia :o) moja má 16, ale je našťastie poučená ....
kopretinka
08.08.13,12:35
nuž,nemožné možno s tebou,nevieme,či to nebol nejaký iný.......
lujza.j
08.08.13,12:35
To je tym teplom a prazdninami:D....pozrite si smolkov.....
gargamel1
08.08.13,12:36
tosi nemyslim, no je to mozne
kopretinka
08.08.13,12:38
a sme doma :D
Jarka 1
08.08.13,14:24
A to si pamätáte, keď toť dávali v televíznych, že nejaká malá žaba otehotnela ako zázrak? Nakoniec sa ukázalo, že sa kúpavala so starším bratom, ktorý sa vždy urobil do vody vo vani. Bol to pre všetkých poriadny šok. Aj lekári boli z toho paf.

Ale aby som sa dostala aj k odpovedi. Mladý nestresuj sa! Vonku je poriadne horúco. Som si istá, že zmrzlina, pivo, studená kofola a studené melóny robia v tomto hice svoje. To úplne stačí na to, aby jej bolo zle. A keď ju večer poriadne rozpáliš, tak to už sa ani niet čo čudovať. No, však napíš potom, či to dostala.
kremienok76
08.08.13,19:03
hej tí teraz frčia :D
Letko
09.08.13,03:42
Dávaj si pozor, lebo keď budeš biť palicou po osom hniezde, osy ťa poštípu.
Janiela
09.08.13,05:10
:eek: božinku
neboj sa, ak je tehotná, tak s tebou určite nie
mareko
09.08.13,14:59
Tak toto je správna odpoveď :-) Možno pozostatky z predchádzajúceho vzťahu....