Beruski
08.08.13,21:15
Dobry vecer, od 1.9. mam nastupit na nove miesto, zo stareho zamestnania ma nechcu uvolnit ani pristupit na vypoved dohodou, ako mam prosim postupovat v mojej situacii, velmi o to stojim a novy zamestnavatel mi miesto nepodrzi, dakujem za radu.
kremienok76
08.08.13,19:46
Neverím, že to radím, ale ak sa zamestnávateľ nechce dohodnúť, a myslíš, že to nové je extra dobré, a myslíš si objektívne, že starý sa bez teba zaobíde jediná cesta je asi neospravedlnená absencia ..... zamesntávateľ ale môže od teba požadovať škody, ktoré mu spôsobíš a zase to nemusí byť dobrá povesť, ktorá sa dostane aj k novému zamestnávateľovi... takže tak ... Ešte môžeš dať zamestnávateľovi okamžitú výpoveď pokiaľ ti nevyplatil niektorú zložku mzdy, alebo:

Zákonník práce
§ 69

(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.

(2) Mladistvý zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer aj vtedy, ak nemôže vykonávať prácu bez ohrozenia svojej morálky.

(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.
Beruski
09.08.13,12:02
dakujem