kiwinka
11.08.13,13:16
Ahojte, chcela by som sa s vami poradit ohladom kupelne-je to tak, že nasa kupelna je aka je uz 12rokov. emoticon a uz dlhsie rozmyslam nad tym, ze ju kompletne prerobim-obkladacky, sanita a vsetko okolo toho, ale kedze mi treba prerobit aj detsku izbu pochybujem ze mi to financie dovolia. emoticon (aj nervy s rozbitou kupelkou s dvoma detmi) a preto som tu.emoticon v podstate neni vobec poskodena, obklady na stenach aj dlazba su stale pekne neposkodene, akurat na sparach su niektore miesta akoby zažltnute, skusala som savo aj fixinelu ale nepomohlo, medzi dlažbou a obkladmi by to vyriešil aj novy silikon, mame vstavanu vanu, taku na ktorej su obkladacky, tu by som vymenila len neviem ako by som to urobila s obkladmi, vymenila by som aj toaletu a umyvadlo, ale sprchovy kut ma tiez problem, v rohoch ,sparach a okolo silikonu je take cierne, plesen to nastastie neni ale tiez sa toho neviem zbavit. A potom co ma trapi najviac, uz viac krat sa tam menili policky a samozrejme v obkladackach ostali diery, obkladacky su biele a neviem ci to sadra vyriesi tak, aby do oka nekricalo ze tam bola kedysi diera. No proste nova kupelna by potesila. emoticon ale myslim(aj niektori clenovia rodiny) ze si este zasluzi sancu posluzit taka aka je, len by to chcelo napad ako ju ´´refreshnut´´ preto vopred dakujem za odpovede.
arizona
11.08.13,11:22
co to mas s tymi emoticonmi???
kopretinka
11.08.13,11:43
Mária27
11.08.13,12:25
Špáry sa dajú krásne Vybieliť špárovacou hmotou Fugen-weiss (z Baumaxu), tuba, ktorá vyzerá ako veľká zubná pasta. Dali by sa tým zatrieť aj dierky (ktoré sa dajú maskovať aj nejkými bublinkami, bodkami ... ). Ak ti nejdú čierne škvrny savom na plesne, skús to tiež týmto. Veľmi pekne to obnoví kúpeľňu.
kiwinka
12.08.13,10:27
ano aj na modrej streche mam prispevok a skopirovala som to.:-) a vdaka skusim zbehnut do baumaxu
spano85
30.10.13,13:28
kiwinka určite to skús vybieliť ak sa dá a vymeň všetok silikón. Odstraňovačom dáš dole starý a presilikónuje sa to nanovo. Zbavíš sa tým špiny a bude to určite krajšie. Ak chceš oddialiť prerábku, tak sa pohraj s doplnkami, farbami a úložnými riešeniami. Tým dosiahneš celkom peknej zmeny a oživenie kúpeľne.. Pekné inšpirácie nájdeš i na webke Kupelnovy-manual .sk Ale pocitaj s tým, že za nejaký čas ťa aj zmeny omzria a budeš prerábať ;)