Ajucta
14.08.13,16:20
Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s touto kozmetikou? Je naozaj prírodná? Vyhovovala Vám? Hľadám si čosi prírodné s prijateľnou cenou (bohužiaľ, za ,,osvedčené" bio značky z lekárne som minula kooopec peňazí a efekt pomaly ešte horší). Mám problémy s akné, aj keď už dávno nie som v puberte, takže stále niečo skúšam a hľadám, čo by mi trochu pomohlo...
asedma
14.08.13,14:37
lujza.j
14.08.13,17:06
no vieš...čo je vlastne prírodná kozmetika...pre mňa určite nie čo vyrábajú v nejakej fabrike..ked etiketa znesie vela.....tiež už som nejaký ten rok po puberte a nejakým tým pupákom bojujem....+ zmiešaný-mastný ksich...síce nie som vráskavá, ale:mad:....myslím, že do určitého %-ta je to jedno...jasné snaha kúpiť niečo primerané neagresívne, ale prírodné...teda aspoň sa dá k tomu priblížiť iba ak si doma niečo vyrobíš......vieš z čoho to robíš a čo tam dávaš....to sa celkom dá ovplyvniť.....viem, že som niečo také dávala do témy....čo urobiť aktuálne pre zdravie....ja mám teraz tento fluid....http://www.parfums.sk/biotherm/purefect-skin-hydratacny-gel-pre-problematicku-plet-akne/