SamuelSK
15.08.13,17:41
Caute.
Hladam nejakeho fundovaneho vyzivoveho poradcu, proste niekoho, kto vie co robi a vie to velmi dobre. Ide mi o nabratie hmotnosti (prevazne svalovej hmoty v kombinacii s posilovanim). Mam obavu, ze ak natrafim na nejakeho co nevie co robi, pokazi mi vsetko a kto za to zaplati? No ja! Preto taka divna tema :)
Za kazdu radu dakujem..
lujza.j
15.08.13,16:08
....fíha ty si aký prefíkaný , že zadara....stravovací konzultant:D:D
nezabudni, že jedálničiek ti vypracuje ten čo ťa pozná- teda vie aké máš fyzické predispozície....ved si hľadal fitko tuším s trénerom....tí predsa toto robia....
SamuelSK
15.08.13,16:27
pisal som zadara? jasne ze som ochotny zaplatit, preto hladam kvalitu :)
asedma
15.08.13,16:30
lujza.j
15.08.13,16:45
pisal som zadara? jasne ze som ochotny zaplatit, preto hladam kvalitu :)


Mam obavu, ze ak natrafim na nejakeho co nevie co robi, pokazi mi vsetko a kto za to zaplati? No ja!

no .....ale z tohto to tak vyznelo.....
avalik
15.08.13,16:57
no takeho hladaj hlavne na kulturistickych forach/strankach ... inac na nete je toho vela - ci uz ohladne stravovania alebo cvicenia - aj s videoukazkami ... samozrejme, ked na teba niekto vo fitku dozera, je to lepsie ... ale v predchadzajucej teme kde si hladal fitko, si dostal konkretne linky - najdes tam aj vzdelanie jednotlivych trenerov
buchač
15.08.13,18:27
....fíha ty si aký prefíkaný , že zadara....stravovací konzultant:D:D
nezabudni, že jedálničiek ti vypracuje ten čo ťa pozná- teda vie aké máš fyzické predispozície....ved si hľadal fitko tuším s trénerom....tí predsa toto robia....
....hm , prefíkaný ???????

Vzhľadom k tej téme , ktorú spomínaš http://www.porada.sk/t222191-p2-damske-fitness-centrum-v-centre-bratislavy.html#post2395446 ......

No teda , fakt hm ....