Miley007
19.08.13,18:00
Vážne by som potrebovala poradiť, kam sa obrátiť, aby som získala všetky podrobné informácie o tom čo všetko hrozí ak niekto vypúšťa žumpovú vodu, hoci tam dal nejaké tie baktérie na rozloženie a potom s tým polieva záhradu, teda aj ovocné stromy a potom to ovocie aj konzumuje, jasne že ja som proti, ale na internete som nenašla žiadne vyčerpávajúce argumenty, aby niektorých ľudí osvietilo. Je mi jasné že hrozí znečistenie studne a pôdy, ale chcem podrobné informácie a hlavne o zdravotných rizikách, ak by ste vedeli kam sa obrátiť, alebo odporúčiť nejakú stránku bola by som vďačná, lebo asi prídem o všetky nervy. Ďakujem .
Antea
19.08.13,17:23
Na jednej strane hovoríš o žumpe, na druhej strane spomínaš baktérie, nemáš na mysli vodu z domácej čističky odp. vôd? Keď sa ti to nepozdáva, zober vzorky a daj na rozbor a máš argumenty. Samozrejme odpadová voda zo žumpy patrí len a len do čističky a nie do záhrady ani na pole.
kopretinka
19.08.13,18:29
ke´d nerozumieš baktériám,tak nepíš
arizona
19.08.13,21:14
regionalna hygiena da presnu odpoved
Antea
20.08.13,08:29
myslela som baktérie, ktoré sa používajú do ČOV. Vtedy sa nesmú ani agresívne čistiace prostriedky používať lebo zahynú. A keď ich dá do žumpy asi tam veľa osohu nenarobia.
arizona
20.08.13,09:31
je obrovsky rozdiel medzi zumpou a COV. A nikto nema vestecku gulu,aby uhadol, co si myslela. Zadaj svoju otazku presne,ak chces hodnovernu odpoved...
Letko
20.08.13,09:34
Musel by tam vháňať vzduch, aby baktérie nezahynuli.