mimi90
25.08.13,07:02
ak je niekto nespokojný môže si za to sám. Pretože vy počuvate toho pracovníka, vy podpisujete zmluvu. On koná len tak ako má v zmluve..veľa ľudi robí chybu v tom, že si zmluvu neprečíta. Inaš su ľudi spokojný. Pretože OVB vám vie važne ušetrit peniaze
Ice dive
25.08.13,05:27
Ďalšia premotivovaná ovečka, sa práve vrátila z víkendového školenia?:-) stále som nepochopil ako mi OVB môže ušetriť predajom životného poistenia peniaze??? veď čo už je to za sporenie, keď 10-15-25 rokov peniaze ukladám na kôpku nemôžem s nimi disponovať a po tých 25 rokoch už takú hodnotu ako dnes mať nebudú.... tá doba, kedy sa šetriť dalo na životnej poistke je už dávno preč... a na reklamu tu máme inzerciu...
mimi90
25.08.13,12:54
Nie niesom premotivovaná ovečka. No asi ste si nikdy nedali to šetrenie penazi kedže neviete ani ako sa to nazýva a neviete ani systém. Tak nepíšte o ničom, niekom s kým vy osobne ale konkretne s čim vy nemate skusenosti
Ice dive
25.08.13,13:11
hmmm... no to máte pravdu nikdy som si nedal investičné a ani kapitálové životné poistenie.... (ak by som náhodou otrčil kopytá, tak chcem aby boli naozaj všetci smutní:) a systém v ktorom OVB pracuje sa volá multi level marketing.... OVB patrí k jednej s najstarších maklérskych spoločností na trhu postupom času sa z jej odchovancov vybudovalo Salve Finance a Partnersgroup... no asi máš pravdu ako majiteľ a konateľ vlastnej maklérskej firmy, ktorej sú vyššie spomenuté spoločnosti de-facto priama konkurencia sa tomu vôbec nerozumiem...:D:D:D