chardoney
28.08.13,13:15
Ahojte. Bola som u kaderničky a nafarbila mi hlavu farbou Preference 7.43 - mala to byť medenná blond, ale namiesto toho mám tam všeljaké iné farby len nie tú. (Lebo mi to zle na niesla, mám to fest červené)

Prosím Vás akúfarbu by som si mala naniesť z tých, ktoré normálne kúpiť v obchode, aby mi to tu farbu vytiahlo, na bledšie (Predtým som mala takú blond tmavšiu) Budem rada, ak máte skúsenosti, alebo sa vyznáte!

Ďakujem!
misoft
28.08.13,11:16
Počkaj 8 týždňov - aj sama vybledne.
chardoney
28.08.13,11:19
Nevybledne, už som skúšala všetko... A potrebujem to hneď, nie je ľahké chodiť po ulici a do práce ako debil!
avalik
28.08.13,11:23
tu farbu ti vybrala ona alebo si si vybrala - doniesla ty?
chardoney
28.08.13,11:24
Irelevantné...
avalik
28.08.13,11:32
z tvojho komentara mi teda vyplyva, ze si si farbu doniesla ty, takze na reklamaciu odtiena nemas narok ...

urcite by som sama neexperimentovala ... v kadernictvach pouzivaju specialne odstranovace farieb

doplnenie:
napisala som z vlastnej skusenosti ... domace experimenty nepomohli, pomohol zasah skusenej kadernicky (neznamena vychyreny drahy salon)
chardoney
28.08.13,11:36
Ja neviem kde vidíš, že chcem niečo reklamovať! Ja som jej povedala, čo chcem a ona mi poradila, čo si kúpiť. Len ona mi to zle natrela na končeky jej to nevystačilo a jej povinnoťou je upozorniť, že je to málo. Mne tvrdila že jedna buide stačiť, ale opakujem neriešim tu mieru zavinenia ale ako sa toho zbaviť...
lujza.j
28.08.13,11:37
jasné že si priniesla...je to lorealka...
lujza.j
28.08.13,11:39
to sa opýtaj jej...čo naniesť na toto....aby to nebolo ešte horšie....
chardoney
28.08.13,11:40
Ja fakt nechápem... Prosím keď nemáte nič užitočné, nepíšte sem... Ja to potrebujem dať preč... :////////
chardoney
28.08.13,11:43
Nepíšte sem, ak nemáte nič čo k tomu. Ono odtien by nevadil... ide o to, že je to flakaté a chcem to dať preč.... A už bude musieť ísť preč všetko lebo, keď si dám ešte jednu tú ístu bude top zas také flakaté...
chardoney
28.08.13,11:44
Lujza, OPAKUJEM - ked načo sem píšeš jak na pokeci....
lujza.j
28.08.13,11:47
ty si nechápavá či čo???máš pocit že sme tu kaderníčky ktoré ťa vidíme???...normálne som ti napísala čo máš urobiť...moja kaderníčka, ked sa jej opýtať tak mu povie ..toto a toto nie budeš mať napr. zelené vlasy....
tá čo ti to farbila vie akú si mala farbu...vie akú ti dávala...ako ti to chytilo....a aké to malo byť a aké to nie je....tak čo???...asi ona by mala povedať čo nato...ak je vôbec kaderníčka....!!!!

alebo chod do salónu...zaplať si a máš to vyriešené!!!!
chardoney
28.08.13,11:52
Ty nechápeš? Pýtala som sa jej a ona nevie - je sprostá ako poleno, čo s tým mám urobiť? Bohužiaľ si nemôžem dovoliť zaplatiť 100 Eur, niekde vo vychýrenom salóne... Mám skúsenosť, už k nej nepojdem a práve preto - ked nie si kaderníčka načo sem teda píšeš, prepáč ale fakt keď nevieš, tak nechaj tak... Sorry, čo mám na to povedať. Keď prídem za cudzou povie sak ja vám to spravím... Ale ja bysom si to radšej sama... Lebo už drhýkrát sa do...ať nenechám...
Tweety
28.08.13,11:54
Na tomto portáli kaderníčku asi nenájdeš. tak nefrli. Chcú len pomôcť a ty na nich len vyskakuješ, to sa tu fakt nenosí,
chardoney
28.08.13,11:59
Tak ako sorry, ale ona začala sa tu hrať na odborníčku a vyvyšovať sa, hneď na začiatku som ju prosila, aby nič nepíala, ak nemá nič konštruktívne. A nehladam kaderníčku, ale možno som myslela, že sa tu najde niekto kto riesil nieco podobne alebo by vedel, Sak za skusenie nič nedám... :)
buchač
28.08.13,11:59
" chardoney (Dnes 14:40) Ja fakt nechápem...
Ja to potrebujem dať preč... "

Každá kaderníčka má predsa nožnice , prípadne aj strihací strojček ...
Kukni , že jaká čaja by mohla byť z Teba ...

http://musickrecords.com/wp-content/uploads/2011/09/Sinead-O-Connor7365.jpg
chardoney
28.08.13,12:00
Vieš čo... :D Toto je horšie ako diva.sk
avalik
28.08.13,12:16
doplnila som odpoved, namiesto pindania ako na pokeci alebo dive radsej hladaj dobru kadernicku vo svojom okoli
misoft
28.08.13,14:49
Veru - irelevantné - nick chardoney - odvodenina asi od Chardonnay. To je víno a to čím staršie, tým lepšie (tu asi naopak).
hubatá
29.08.13,04:09
Sama asi neexperimentuj, môžeš si poškodiť vlasy, aby ťa to potom do smrti nemrzelo.
Monika Bublina
29.08.13,12:57
stačí si kúpiť v lekárni fľaštičku gencianovej violete (alebo tak nejak sa to píše) - stojí pár centov a po prepláchnutí (čím viacej riedená s vodou tým bledšie - čím koncentrovanejšiia, tým to ide na fialovo :)) ) a na pár umytí máš vlsy krásne blond
tom_i
01.09.13,16:35
zmeniť kaderníčku a tá poradí - pri farbení je podstatné aj to aký je podklad - kvalita vlasov kedy boli farbené, melírované, trvala a podobne, rovnako na farbenie vplýva u báb aj menzes a podobne
horka
04.09.13,10:04
akýkoľvek odtiet svetlo plavej