Ronon
03.09.13,18:59
Chcel by som v nom mat naradie do zahrady (rýľ,motyka,hrable,noznice na kriky,na stromceky,...), hadice, dekoracie do zahrady, atd.
V kvetinarstve by som mal samozrejme rastliny (kaktusy, bambusy,kroky,vodne rastliny,popinave rastliny,...), crepniky, hnojiva, zeminy,atd
Chcel by som to otvorit v obci s vyse 1 100 obyvatelmi. V okolitich6-7 obciach sa nachadza dalsich cca 800-900 ludi. V obci mame kulturnu pamiatku - Bzovicky hrad. Dakujem za odpoved.
tictac7
03.09.13,17:46
chodíš Ty, Tvoji susedia, Tvoji kamaráti...do takého obchodu? Áno? Tak ho otvor.
osky
03.09.13,20:20
v dnesnej dobe neverim ze ta toto uzivi-na dedine.vsade same markety plne roznych a lacnych ponuk.skus nieco ine.
buchač
20.09.13,05:57
" Chybný krok " ...dokonca v úvodzovkách ...???
Tie sú tam zbytočné ...

Poviem inak ...
Záhradníctvo s kvetinárstvom pre cca 2.000 ľudí je doslova blbosť ......
arizona
20.09.13,06:54
Ja myslim, ze to nie je blbost. Poznam viacero Zahradnictiev v okoli,ktore prosperuju a postupne sa zvacsuju svoje priestory, co znaci, ze asi sa im dari.Sezonne vysadby /kvety,planty/ trvaju par mesiacov a celorocne sa predavaju ostatne veci. Narodeniny,meniny,pohreby su celorocne... A ked si urobi obchod dobre meno, prichadzaju ludia aj z dalekeho okolia.
corax9
20.09.13,07:23
V Očovej, čo je obec s vyše 2000 obyvateľmi funguje malé kvetinárstvo. Myslím, že miestnymi obyvateľmi je to využívané relatívne často. Kvety sa kupujú pri rôznych príležitostiach a je šikovné mať kvetinárstvo rovno v dedine a nemusieť sa trepať po kyticu do mesta.
judit.esam
20.09.13,09:01
Nieje to zlý nápad, v dedine máme až 3 kvetinárstva na 2000 ľudí a všetky fungujú, ale aj tak sa musím trepať do mesta, lebo tu u nás také hnusné kytice sú jak z doby kamennej, len lacné kvety a to zelené papradie či čo, iné nepoznajú.. a v meste suprové kytice moderné nové zaujímavé za normálnu cenu. veľa šťastia prajem ak otvoríš!!