kupony
09.09.13,10:48
Mame v podnajme starsiu umyvacku riadu (Whirlpool ADG 957/3 M). Nemame od nej ani manual ale aspon jeden anglicky a jeden taliansky co som na nete nasiel, tak nepisu vobec nic o pouziti all-in-one tabliet.

Zatial sme ju vyskusali len par krat. Sol v nej uz nasypana bola aj lestidlo a tak som len pridal normalnu klasicku finish/calgonit powerball tabletu.

Sklenene veci to umylo ok. Su pekne ligotave, ziadne stopy po zaschnutej vode alebo soli na nich nie su. Cize v pohode by tato trojkombinacia isla.

Lenze mne sa zda, ze ked zoberiem pohar umyty v umyvacke a nalejem donho vodu z Brita filtra - tak sa v nom urobi viac bubliniek ako ked do rovnakeho pohara umyteho v ruke s jarou pod vodovodnym kohutikom nalejem vodu.

Je to mozne, ze to lestidlo nejako ostava na tych poharoch? Neni to nejako zavadne? Mozno tie all-in-one tablety by fungovali lepsie a nenechavali by nic na poharoch? Akoze nic na nich nevidim - fakt su krasne ligotave - ale dufam, ze teda nebudem potom pit nejake chemikalie.

Niekde som cital, ze tie starsie umyvacky si nevedia poradit s all-in-one tabletami, ze proste tie programy na to nie su stavane. Tato nasa umyvacka ma najdlshi program nejaky Universal 65 C, ktory trva priblizne 2 hodiny. Viem ze nove umyvacky kludne aj 3-4 hodiny umyvaju.

Nemam problem pouzivat tu 3-kombinaciu sol/lestidlo/klasicka tableta... len som myslel, ze ta all-in-one by bola lepsia (akoze reklamy na tie najnovsie by presvedcili asi aj slepeho/hlucheho, ze su najlepsie na svete). Viem, ze keby som chcel skusat tu all-in-one musel by som kompletne vyprazdnit tu sol a lestidlo co uz je v tej nasej umyvacke naliata.

Hocaku radu uvitam. Dakujem!
buchač
09.09.13,09:17
Hm....

1. Tie nové síce majú ten dlhší čas , IBAŽE v tomto je aj ten čas sušenia..

2. Sa nečuduj , ak sa bublinky robia ...

Zatial sme ju vyskusali len par krat. Sol v nej uz nasypana bola aj lestidlo a tak som len pridal normalnu klasicku finish/calgonit powerball tabletu.

3. Keď sa vyplavia tie zvyšky , tak tabletu daj čo najbližšie ku odtokovému sitku ...