Iveta Mirko Andrášiovi
18.09.13,18:12
Mam PN viac ako mesiac robim v CHD kde moj zamestnavatel ma projekt ktory konči 13.10.013.V tento den my konči aj pracovna zmluva.veduca my tvrdi že možem pracovať len 8 tyždňou a ak neukončim PN tak to bude konzultovat s mojim obvodnym lekarom ma lekar pravo ukončit my PNku ked ja sa na PS ešte necitim?neviem čo mam urobiť poradte mi DAKUJEM Iveta
Xanti
18.09.13,16:15
Tieto odpovede nestačili? http://www.porada.sk/t224010-dlzka-praceneschopnosti-v-chranenej-dielni-v-tpp.html nezakladaj novú tému , ak máš otázky k pôvodnej téme ... môžeš reagovať formou komentárov.

A nie, môžeš marodovať ako každý iný človek 52 týždňov aj viac ak si to tvoj zdravotný stav vyžaduje.
avalik
18.09.13,16:16
alebo doplnenim povodnej otazky
Katy a R
18.09.13,16:27
O dĺžke tvojej DPN rozhoduje lekár. A myslím si, že určite si nedá do toho "kafrať" nejakej tvojej šéfke:confused: (aj keď ... človek nikdy nevie;)) .
No ale si na druhej strane uvedom - že tá tvoja šéfka ťa zamestnala preto, aby dostala dotáciu z UPSVaR - a tam sú tie podmienky dané. Ak ich nesplní - nebudú peniažky.
- Máš to vysvetlené v tej tvojej predchádzajúcej téme ...
Možno???? (poradiť sa aj s lekárom) by šlo teraz DPN ukončiť ... a ak sa ti zhorší stav - tak potom po skončení PP nanovo... máš aj ochrannú lehotu, alebo dobrovoľné poistenie, keby si nestihla. Samozrejme, zdravotný stav je dôležitejší, ako dotácie !
alaya1
18.09.13,16:56
lekar sa ma riadit lekarskym tajomstvom a nie je opravneny podavat spravy o tvojom zdravotnom stave inym osobam, ak to nenariadi sud.