Ramrami
23.09.13,21:21
Peggynka
24.09.13,13:04
Tá, na ktorej sú programy,ktoré ťa zaujímajú...
erik555
24.09.13,13:09
a ake mas moznosti okrem satelitu? Mas moznost aj po kabli? (napr. digitalna tv UPC, Orange, Magio...) alebo DVB-T (kde byvas?). Lebo otazku si polozil vseobecnu. Nikto z nas nevie, o ake stanice mas zaujem!
Juraj1980
30.09.13,11:25
Ahoj, riesil som nieco podobne pred casom, inak sranda asi tyzden dozadu.. Obehol som si teda poskytovateľov, tych, ktorych spomina aj erik555. A vyšlo mi z toho jednoznažne, že som zobral digi telku od Orangeu.
Dovody:
1. Poskytuje super vecicku - najdlhsi archiv na trhu, ako jediny maju 31 dnovy...:-)
2. Kedze mi koncila viazanost a zvazoval som zmenu operatora ponukli mi v Orangei pausal. Zobral som Delfina a tak mi dali telku s 20% zlavou. Mali to ako v nejakom novom programe - Orange pre rodinu sa vola.
3. No a vraj, pretoze som si aktivoval TV a zobral si pausal, mi dali v Orangei aj 20 € na novy telefón.
Telku som chel, volať chcem, tak preco cosi neusetrit :)

info k telke od orangeu - https://www.orange.sk/salespad/home/tv/porovnanie-orange-tv
Peggynka
30.09.13,19:59
No vidíš a z toho, čo mňa zaujíma tam nie je nič.Takže si za tým,čo som napísala stojím.Zdá sa,že len robíš reklamu.
buchač
01.10.13,04:40
V podstate ani jedna nie je No. I

Každá služba ( televízia , mobilný operátor .....blá , blá ) má svoje pre a proti .

Asi by bolo najlepšie urobiť si nejaké ( VLASTNÉ ) porovnanie so svojimi kritériami .
Nedá sa totiž povedať , že čo vyhovuje jednému - musí aj druhému automaticky .
meha
01.10.13,04:45
Oplatí sa tá,ktorá je dostupná v mieste tvojho bydliska a je v porovnaní s tou druhou lacnejšia.
Indeed
01.10.13,04:53
niečo na tom bude.... presviedča ma čím ďalej tým viac zväčšujúci sa počet "lavórov" na panelákoch....
Juraj1980
01.10.13,14:07
máš pravdu, každý operátor má inú ponuku. táto je však super v tom, že majú ten najdlhší archív a ten využijem rád, keďže nemám čas sedieť pre tv vždy kedy by som chcel. A navyse mi dali tu zlavu a 20 e na novy mobil. Ako pisem vyssie, telku som chcel a keď niekto ponúka možnosť ušetriť, tak prečo to nevyužiť. Každé euro sa zíde. :-)