Gabriela 19
04.10.13,19:29
Nahlásila som dohodára na soc. poistovnu. Udala som nesprávny dátum nástupu
Potrebujem opraviť.- zrušiť prihlásenie. Dokument je odoslaný na spracovanie.
Vstupila som do manuálu, zadala R.č. ale sa tam neobjavilo dnešné prihlásenie
takže to nemožem urobiť cez - zrušenie prihlásenia. Vie niekot poradiť ako to urobiť?
maria-
04.10.13,18:10
Spracovanie prihlášky v systéme trvá 48 hodín. Počkaj a keď sa objaví tak je potrebné dať zrušenie. Zároveň môžeš podať novú prihlášku so správnym dátumom.
Pepa
04.10.13,18:19
Spracovanie RL prebieha nočným spracovaním. Ak chceš urobiť zrušenie prihlásenia - nezadaj rodné číslo - vyber RL- nový- zrušenie prihlásenia a zadaj všetky údaje ako na prihláške. Alebo počkaj pokiaľ bude RL spracovaný.
KEJKA
04.10.13,20:29
mne to nešlo urobiť k existujúcej prihláške, a nový sa mi typovať nechcelo. SW mi urobí zrušenie prihlásenia, tak som to vygenerovala a odoslala. Po spracovaní v systéme SP sa príslušný RLFO zobrazuje ako stornovaný.
mzdy robím v SW OLYPMP.
srska
04.10.13,21:26
rlfo sa dá po odoslaní na sp stornovať cca do niekoľkých minút. ak si dobre pamätám, tak cca do 15 . ak sa prešvihne časový limit na storno, potom treba na registri sp telefonicky odkonzultovať zmenu údajov alebo zrušenie rlfo. robia to na základe žiadosti podanej mailom. a potom odoslať nový.
KEJKA
05.10.13,05:43
teraz to už nie je také zdlhavé, ak telefonovať, a ak SW to neurobí, tak potom je rýchlejšie tých pár údajov natypovať ako nový.
Gabriela 19
05.10.13,10:12
Včera večer som zrušila prihlásenie a nanovo som urobila prihlášku
Pozerám dnes je v stave akceptovaná, ale nespracovaná. Kde sa dá pozrieť ? Chyby registrácie je O.
KEJKA
05.10.13,11:29
vyčkaj do pondelka