bubulka722
06.10.13,20:25
Ahoj!
Chcela by som poprosiť o radu. Pred nástupom na MD som pracovala 3,5 roka. Na RD som nastúpila 8.7. 2011, takže do konca roka mi vyšlo 126 pracovných dní mimo sviatkov a víkendov. V roku 2011 som mala 31 rokov, takže súhrnný ročný nárok na dovolenku je asi 20 dní... Za rok 2011 mám nárok na 16 dní dovolenky.
RD by mi mala končiť dňom 21.12. 2013, so zamestnávateľom som sa skontaktovala, že chcem nastúpiť do práce, ale povedal mi, že miesto je obsadené a že ma naspäť nevezme. Všetko máme doriešiť teraz v polovici októbra. Myslím, že ak sa dohodneme na výpovedi dohodou, tak asi 3 mesačné odstupné, pretože do konca RD budem u neho zamestnaná 6,5 roka. Inak predbežne mi povedal, že mi dovolenku preplatia. Počas RD som bola DNP a z minima som bola poistená aj s poistením v nezamestnanosti cca 26 dní, takže neviem ako dlho si mám dovolenku čerpať a koľko dní si mám dať preplatiť aby mi vyšla čo najslušnejšia podpora.
Je to veľa info, viem, ale potrebujem si to dať nejako dokopy aby som sa vedela s ním dohodnúť koľko dovolenky budem čerpať a koľko jej budem chcieť preplatiť. Do VZ by sa malo pravdepodobne pripočítať aj odstupné... Hrubú mzdu som mala okolo 800,-€.
Ďakujem vopred za pomoc!!!
Xanti
06.10.13,19:19
Poistená cca 26 dní? To znamená, že 26 dní si platila poistenie? Alebo to znamená, že 26 dní ti trvalo poistenie počas ktorého si bola na PN alebo OCR.

A áno do VZ ak sa čerpe dovolenka sa zarátava aj odstupné, lebo aj z odstupného sa platia odvody.
bubulka722
06.10.13,19:30
Nie, bola som 26 dní poistená mimo PN a OČR. V balíku poistenia som nanešťastie mala aj poistenie v nezamestnanosti a to mi teraz robí problémy. Neviem ako to najlepšie poriešiť. Ďakujem!
Xanti
06.10.13,19:34
Najlepšie,
čerpaním dovolenky do 31.12.13 a tým dňom skončiť PP . Toto by malo pomôcť k čo najlepšej podpore, za predpokladu že ti preplatia zvyšok dovolenky a že dostaneš odstupné.
bubulka722
06.10.13,20:15
Pozerala som do kalendára a to vychádza len na 4 dni dovolenky. Bude to dosť? Neviem ako sa to počíta.
Uvažovala som, že by som už začiatkom decembra nastúpila na čerpanie dovolenky, vyčerpala potrebný počet dní a po jej skončení v posledný deň dovolenky ukončila prac. pomer hlavne aby som mala tie dni v jednom mesiaci pre čo najvyšší VZ. Bolo by vhodné čerpať viac dní dovolenky? Ako sa to dá vypočítať? Na soc. poisťovni mi nikto nič nepovie...
Xanti
06.10.13,20:25
Aj to je riešenie, vyčerpať dovolenku resp. dostatočný počet dní... malo by stačiť 14 dní dovolenky čerpať + odstupné
bubulka722
06.10.13,20:29
Prosím ťa ako sa to počíta a aká výška podpory by mi vychádzala. Priblížim sa nejako k maximu, alebo je to nereálne?
Xanti
06.10.13,20:31
Trojčlenkou ...
12,677e x 26 dní + 126,77 e x Y dní = 51,68 x( 26+y dní) a vypočítaš matematicky Y
bubulka722
06.10.13,20:36
Ako sa to počíta? Mám nárok na 3 mesačné odstupné? Moja priemerná mesačná mzda bola cca 800,- v hrubom a okolo 600,-v čistom. Aká približná výška podpory mi môže vyjsť, dosiahnuť max. podporu je asi nereálne... Ďakujem ti a prepáč toľko otázok!
Xanti
06.10.13,20:38
Ale výde ... ak budeš čerpať minimálne 14 dní dovolenky tak výjde max. podpora ...
bubulka722
06.10.13,20:42
Asi bude vhod dohodnúť sa na čerpaní celej dovolenky. Pozeral by na mňa jak puk o čo mi vlastne ide... Ďakujem za vzorec, reagovala som skôr ako som si to prečítala.
Veľmi si ma potešila, ĎAKUJEM a prajem ti všetko dobré!!!
Xanti
06.10.13,20:45
Asi áno a nástup do práce začiatkom decembra a kludne toho 21 môžeš skončiť pred sviatkami ... aby ti tam moc toho voľna nevstupovalo...
bubulka722
07.10.13,16:09
Ahoj! No dnes som bola na Inšpektoráte práce a pani mi radila snažiť sa ukončiť pracovný pomer výpoveďou podľa §63 ods.1 pís. b. V tom prípade mám nárok na 3 mesačné odstupné, prípadne zamestnávateľ mi môže dať výpoveď s 3 mes. výp. lehotou a 2 mesačné odstupné. Z čoho by mi vypočítali podporu v nezam. ak by som mala 3 mes. výpovednú lehotu. Včera si mi veľmi pomohla s výpočtom možnej podpory, ale chcem sa spýtať či tam bolo zohľadnené aj odstupné... Čo je pre zamestnávateľa lacnejšie čo sa týka odvodov, preplatenie alebo čerpanie dovolenky? Som strašne zvedavá ako to celé dopadne.
bubulka722
22.10.13,12:07
Ahoj!!! Pred časom sme riešili môj komplikovaný prípad. 21.12. 2013 mi končí RD, počas RD som si platila DNP a na veľkú škodu som bola poistená v nezamestnanosti z minima 26 dní (zaplatené dni), ktoré sa mi budú reálne rátať do výšky podpory. Dnes mi volali z personálneho, že chcú so mnou k 21.12 2013 ukončiť prac. pomer podľa §63 ods. 1 pís. b. z dôvodu nadbytočnosti, vyplatia mi pomernú časť dovolenky t.z. 16 dní a 3 mesačné odstupné. Chcela som sa s ním dohodnúť na možnosti vyčerpania dovolenky tak ako si mi radila, ale s tým absolútne nesúhlasia. Problém je v tom, že by ma museli na tie dni prihlásiť do SP a ZP a potom následne odhlásiť. Neviem čo môžem v tejto veci ja urobiť, pretože podporu by som mala mizernú, asi minimálnu.
1. Je možné žiadať aby mi umožnili ukončenie s výpovednou lehotou 3 mesiace a 2 mesačným odstupným (podľa zákona) alebo budem musieť pristúpiť len na ich navrhovanú alternatívu.
2. Bolo by možné z mojej strany prihlásiť sa na celý balík poistenia z max. VZ a týmto si nejako upraviť podporu?
DP z minim. VZ som bola spolu s poistením v nezamestnanosti od 1.2. 2012 do 12.3. 2013. V tomto čase som bola na PN okrem 26 dní čo som zaplatila.
ĎAKUJEM!!!!!!!!!!!!!