adulllik871
15.10.13,20:36
Mila123
15.10.13,18:38
áno, pokiaľ sa tam pomestia.......☺☺☺
buchač
15.10.13,18:45
...a prečo by nemohlo ???

Svojho času , pred nežnou bola pomaly v každom paneláku a v každom vchode nejaká rodina cigánov ...
Len záležalo , že ktorý vchod akú rodinu vyfasoval .
Tá naša funguje s určitými obmenami dodnes ...donedávna boli rodičia a tri deti .
Teraz už len jeden chlapec ostal , dievky sa vydali a bývajú vo vlastnom .
No o pár vchodov ďalej si obyvatelia dotyčných " susedov " vtedy pomaly mašle hádzali ...
Býva tam aj môj kamoš , raz som sa ho pýtal na počet . Odpoveď bola len neurčitá , že nik ich nevedel porátať...;)
Ale v trojizbovom byte ich vraj bolo cca 30 - 35...odhadom štyri generácie ...

Že ako žili , bývali , spali , jedli ??? :confused:
Tak to je už iná otázka ...:rolleyes:
srska
15.10.13,18:48
na stojáka
buchač
15.10.13,18:51
...alebo na inú prevádzku ....
Podľa počtu detí tam furt voľakto trtkal ....:D :D :D
adulllik871
15.10.13,19:02
no asi tak nejako lebo kazdym rokom vidim o jedneho, alebo dvoch viac !!!! a ide ma porazit ze na to neexistuje ziadny zakon !!!!!!!
lujza.j
15.10.13,19:22
"moji"sa tiež takto množili....ked nevrhli dcéry tak stará-mamka...ale už ich mám fuč...mali dlhy museli predať....
misoft
15.10.13,19:43
:D:D:D
Istého času aj u nás bola počerná rodina - počet neurčitý. Oficiálne starý a stará + syn a dcéra. Lenže časom syn mal 5 deciek a dcéra ďalšie 4. Po 18-tich rokoch už i decka ich deciek mali po 1-2 deciek. Ani ten svätý ich nespočítal. A dlhovali, bordel robili. Zbaviť sme sa ich nevedeli (štátny byt). A keďže vchod bol plný armaďákov, vzali sme rozum do hrsti, niekoľkokrát sme urobili nácvik spojok (a to vojačikom pravidelne plembaky padali a po schodoch sa kotúľali akurát pri cigánskych dverách, sem tam do dverí aj niečim tresli :D). Napokon pošli, keď aj decka deciek ich deciek paru nerátaných po hube dostali a na byťáku sme pohrozili.