jahoszmsk
16.10.13,17:41
Čaute, nevie niekto poradiť, prečo na pevnej linke začalo šumieť a praskať v sluchátku? Ináč telefón je funkčný, len tie zvuky mi vadia... A dodám, že skúšal som aj iný fón a "závada pretrváva"... Vďaka.
misoft
16.10.13,15:51
Kedysi sa na obrazovke zjavovalo - Závada není ve vašem přijímači... - takže asi tak........
synko
16.10.13,19:00
Ahoj, najjednoduchsie riesenie je zavolat 12 129 - poruchova sluzba Telekomu. Na dialku vedia premerat kvalitu linky az po tel. zasuvku, tam konci ich rozhranie, za ktore su zodpovedny. Pokial mas telefon v najme (aspon tak to bolo kedysi) zodpovedali aj za vedenie k telefonu. Kazdopadne chybu vedia identifikovat.
misoft
17.10.13,07:41
mimotemy

Čaute, nevie niekto poradiť, prečo na pevnej linke začalo šumieť a praskať v sluchátku?

Telekom sa ide predávať do súkromných rúk (tých 41%) - toto sú informačné šumy :D:D:D
pinta
27.10.13,20:40
Pevná linka nikdy nnie je taká pevná, aby nešumela a nepraskala.Stalo sa mi 2 x, prestal ísť internet a vďaka promptnému poskytovateľovi som bola celý mesiac bez internetu. Vystriedali sa 4 technici, až ten posledný prišiel s prístrojom,ktorým nameral, že 70 m od domu je prerušený kábel.Keď to rozkopali, našli tam bydlisko škrečka a za kýbel kukurice. Na tom kábli si obrusoval zuby a podľa toho ako sa tam hýbal, fungoval, alebo nefungoval telefón.Oni si to aj fotili, aby mali dôkaz, že to bolo skutočne vinou škrečka. možno je to aj tvoj problém.