osky
22.10.13,21:34
prave sme dorobili dve nove kupelne.
robotnici pouzili silikon vsade na "zacistenie",mne sa skor zda ze na zaspinenie.
zababrali s nim uplne vsetko,co akoze zacistovali.
sprchove dvere su zle zmontovane ale uz je okolo celych aj na kovovych uchytkach aj okolo pevneho skla vsade silikon.
treba to znovu rozobrat ale ako mam silikon odstranit,aby som si neznicila skla i kovove sucasti-nechcem to doskriabat nozom alebo co.pri Tom,je to taka hmota ze aj ked to odrezem,tak sa to vsade drobi...no hnus.naco to vlastne pouzivaju????
onkladaci zle dofugovali dlazbu, a kde Bola diera-sup silikon.
som zufala,a uznavam ze blba-robili to Chorvati ako fusku,tvrdili ze vsetko spravia ale odflakli to...:-(

poradite cim sa ten silikon da odstranit bez skod?vdaka.
vlado 33
22.10.13,19:49
osky
22.10.13,20:06
velmi pekne dakujem.ja som sa uz bala ze to budeme musiet oskrabovat....
erik555
23.10.13,09:56
silikon na hladkych povrchoch ide lahko dole aj plastovou skrabkou, ci nechtami....naco chemikalie?
lujza.j
23.10.13,09:59
misoft
24.10.13,07:58
Pokiaľ sa silikón odstraňuje zo stien - to ešte ujde. Ale také odstraňovanie silikónu zo zadku, ako v južnej Amerike - jááááj - žiadna sláva. :D
Libuše
24.10.13,12:07
ja som odstraňovala silikon
z odlakovačom na nechty
osky
24.10.13,16:50
tak v teme bohvieco neradia,skrabkou to teda nejde ani nahodou a odlakovaca by som potrebovala aspon 10 litrov....takze skusim zohnat tu vodicku odporucanu v prvom prispevku.ja chcem odstranit totiz velmi Vela zbytocneho silikonu z miest,ktore nemozem poskodit.takze radsej chemiu,aj ked ja som ekologicky tp.no 3 000 euro nas stali tie sprchove steny,tak nerada by som ich znicila...