Jakub Kelemen
25.10.13,19:24
Tieto spoločnosti sa mi zapáčili:
1. Lufthansa
2. Austrian Airlines
3. Air Berlin

Ďakujem za odpoveď
nika.sum
26.10.13,11:58
tak si vyhladajte podla terminu kde a kolko stoji letenka a hned budete vediet co je najlacnejsie
Richard
26.10.13,13:06
Rozhodnutie je na tebe, daj si do vyhladávačov a rozhodni sa sám. Niekto uprednostňuje nízku cenu, niekto minimálnu dĺžku letu a počet prestupov...

Ja som dávnejšie letel Lufthansov, všetko v pohode. Vo Viedni však treba byť dostatočne včas, lebo už sa nie jednému stalo že čakali v rade a bez výzvy ukončili check-in.

P.S. Dúfam že tu nepribudne za chvíľu link na vyhľadávač leteniek a podobné služby od "jednopríspevkového" Linkbuilderi sú v poslednom čase fakt trápny paraziti. Jakub verím že to nie je tvoj prípad, tá otázka tak vyznieva, prepáč.
ludmilla
29.10.13,21:51
najlepší je asi British Airways , ale nie najlacnejší
BXLmiami
30.10.13,06:18
Najpohodovejšie lety som mala s Lufthansou,mne sa páčila aj Delta,spravili sito na viedenskom letisku a imigračné bolo potom príjemnejšie.Ale je iluzorne myslieť si že pred sviatkami dostaneš do USA lacný let.Možno vo februári,mimo sezonu .
Letko
30.10.13,06:31
Záleží to hlavne od termínu a prestupov.

Momentálne je za málo € letecké spojenie od januára 2014 z Viedne do NY Newark cez Lisabon, spiatočná letenka so všetkými poplatkami za 435 € cez spoločnosť TAP Air Portugal.

Alebo z Budapešti do NY JFK cez Amsterdam za 542,97 s odletom 13. 11. a príletom 23. 11. (24. 11.) spoločnosťou KLM.

A tu si pozri odporúčanie, ktoré sedadlo je dobré a ktoré nie:
http://www.seatguru.com/
BXLmiami
30.10.13,06:38
KLM je príjemná spoločnosť tiež,dá sa.Mne sa Britisch nepozdávala ,Heathrow je nepodarené letisko,zle označené aspon z môjho pohľadu,pripravilo nám hodne stresov.Len je fakt že lietam na juh a tak je pre mňa dôležitý prestup v Europe alebo USA.